Reklamų rūšys


Įvadas. Reklamos internete tikslai ir atliekamos funkcijos. Reklamų rūšys. Reklama interneto svetainėse. Reklama elektroniniam pašte. Reklama paieškos svetainėse. Nuorodos. Reklama naujienų arba diskusijų grupėse. Reklaminiai skydeliai. Reklamos internete privalumai. Reklamos internete trūkumai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Internetas- tai globali kompiuterių tinklų sistema, kuri leidžia naudoti įrenginius informacijos paieškai, vykdyti virtualų prekių pirkimą - pardavimą ir ženkliai praplėsti įmonių galimybes. Neatsiejama interneto dalis yra reklama (lot. reclamare – šaukti). Norint sėkmingai parduoti savo produktą ar paslaugą, reikia tinkamai paruošti ir pateikti reklamą. Internetas yra ideali vieta reklamai, nes čia yra sutelkta milžiniška auditorija. Populiariausi būdai pateikti reklamą yra arba reklaminiai skydeliai, arba nuorodos į tam tikrus puslapius. Sparčiai tobulėjant technologijoms, auga ir reklamos kokybė. Vis daugiau įmonių renkasi būtent internetinę reklamą, nes užsakyti reklamą internete yra ženkliai pigiau, nei spaudoje ar televizijoje.

Reklamos kaina internete yra nepalyginamai žemesnė nei reklamos televizijoje ar spaudoje.

Reklamos užsakovas gali lengvai sužinoti, kiek yra interneto lankytojų susidomėjusių reklama. Tai parodo koks skaičius lankytojų paspaudė reklaminį skydelį.

Šiuolaikinės technologijos leidžia nukreipti reklamą tam tikram vartotojui ar vartotojų grupei.

Maži reklaminiai skydelių plotai neatskleidžia daug informacijos lankytojui. Gaunamos tik užuominos apie firmą arba reklamos užsakovo gaminamą produktą. Daugiau informacijos gaunama tik paspaudus reklaminį skydelį, o tam interneto lankytojas ne visada turi laiko.

Reklamą lankytojas gali pamatyti tik naršydamas internete ir ieškodamas tam tikros informacijos, todėl atsitiktinės reklamos (kaip televizijoje ar lauko stenduose) žmogus nepamato.

Norint, kad vartotojas pastebėtų tam tikrą reklamą, reikia ją padaryti išskirtine, nes internete tuo pačiu metu taip pat yra ir konkurentų pateiktų reklamų.

  • Microsoft Word 717 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1308 žodžiai)
  • Universitetas
  • Beatričė
  • Reklamų rūšys
    10 - 3 balsai (-ų)
Reklamų rūšys. (2019 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/reklamu-rusys.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 30 d. 22:21
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo