Rekonstrukcijos verslo planas Krasta auto


Krasta auto darbo vietos. Vartotojų analizė ir tikslinės grupės išskyrimas. Rekonstrukcijos planai.

Uab „krasta auto“ rekonstrukcijos verslo planas. Projekto uždotis. Santrauka. Siūlomos paslaugos aprašymas. Įmonės aprašymas. Projektuojamos įmonės aprašymas. Įmonės strategija. Paslaugos teikimo planas. Paslaugos teikimo procesas. Reikalinga įranga. Ilgalaikis turtas ir jo nusidėvėjimas. Rinkos analizė. Pest analyze. Konkurentų palyginimas ir konkurencinių priemonių parinkimas. Vartotojų analizė ir tikslinės grupės išskyrimas. Partnerių ir tiekėjų parinkimas. Rinkodaros planas. Rinkodaros komplekso analizė: produktas, kaina, paskirstymas, rėmimas. Poveikio pirkėjams priemonių parinkimas. Įmonės valdymas. Įmonės valdymo struktūros parinkimas. Darbuotojų parinkimas ir reikalavimai jiems. Darbuotojų darbo užmokesčio ir darbo vietos skaičiavimas. Rizika. Ssgg analyze: stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių įvardijimas. Riziką mažinančių priemonių parinkimas. Įmonės finansinė analizė. Paslaugos savikainos nustatymas. Lūžio taško nustatymas. Balansas. Pelno nuostolio ataskaita. Literatūros šaltinių sąrašas.

Verslo planas susideda iš devynių skyrių, kuriuose išaiškinamas verslo planas rekonstruojamam UAB „Krasta Auto“ padaliniui . Darbą sudaro šie skyriai:

1.Santrauka

2.Siūlomos paslaugos aprašymas

3.Įmonės aprašymas

4.Paslaugos teikimo planas

5.Rinkos analizė

6.Rinkodaros planas

7.Įmonės valdymo aprašymas

8.Rizika

9.Įmonės finansinė analizė

Siūlomos paslaugos aprašyme yra nagrinėjamos teikiamos paslaugos. Lietuvoje vidutinis automobilių amžius 10-12 metų. Tam, kad palaikyti tinkamą automobilių būklę, reikia juos prižiūrėti ir remontuoti. Geriausiai, kai juos remontuoja oficialūs įmonių atstovai. Šiame darbe projektuojama įmonė yra „Krasta Auto“ markės automobilių atstovė.

Įmonės aprašymo skyriuje pateikiama informacija apie rekonstruojamą įmonę t. y. įmonės adresas, rekvizitai, įmonės plotas. Šiame skyriuje taip pat pateikiama įmonės istorija ir trumpa informacija apie įmonės struktūrą, darbuotojus. Jame parašyta įmonės vizija, misija ir uždaviniai. Tai trys dalykai, kuriais vadovaudamasi įmonė siekia savo užsibrėžtų tikslų.

Paslaugos teikimo plano skyriuje yra aprašyti paslaugų teikimo procesas, reikalinga įranga ir įrankiai bei ilgalaikio turto nusidevėjimo skaičiavimas. Įmonė teiks tokias paslaugas, kaip: plovyma, diagnostika, techninė priežiūra, einamasis remontas, agregatų remontas, padangų remontas ir montavimas bei naujų ir naudotų automobilių pardavimas. Darbams atlikti prireiks daug įvairios įrangos, įrankių ir inventoriaus, kurių suma – 85.780,00 LTL. Nusidėvėjimas ilgalaikio turto lygus 11.556,00 LTL

Rinkos analizės skyriuje aprašomi konkurentai bei sudarytas jų palyginimas. Taip pat numatytas konkuravimo planas. Čia pateikiamas potencialių vartotojų aprašymas, parinkti partneriai ir tiekėjai. Pagrindiniai konkurentai: UAB „AUTVADITA“, UAB „Auto Darna“, UAB „Algauta“. Šios įmonės jau turi darbo patirtį ir pastovius klientus, tačiau su jais galima konkuruoti gerinant aptarnavimo kokybę bei išrinkus tinkamą vietą naujos įmonės kūrimui. Paslaugų vartotojai, tai autoserviso klientai, automobilių pirkėjai. Pagrindiniai tiekėjai ir partneriai – tai originalių detalių tiekėjai: UAB „AUTVADITA“ bei UAB „Auto Darna“ ir neoriginalių detalių tiekėjas UAB „TANAGRA“.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 205 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (2559 žodžiai)
  • Kolegija
  • Artiom
  • Rekonstrukcijos verslo planas Krasta auto
    10 - 2 balsai (-ų)
Rekonstrukcijos verslo planas Krasta auto. (2013 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/rekonstrukcijos-verslo-planas-krasta-auto.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 08:44
×