Rekreacinė veiklos programa


Įvadas. Rekreacijos ištekliai. Rekreacinės veiklos programa. Išvados. Literatūros sąrašas.

Programos „Atviros meditacijos stovykla“ skirta žmonėms kurie skundžiasi bloga nuotaika, įtampa, nuovargiu, padidėjusiu stresu. Meditacijos stovykla atviruoju būdu susideda iš 5 kūno pojūčių: regos, klausos, lytos, skonio, uoslės. Įvairių pratimų dėka žmogus tampa atidesnis, geriau suvokia jį supančią aplinką. Meditacija atviru būdu, tai ne tik patogus įsitaisymas fotelyje, bet ir potyriai gamtoje. Meditacija naudinga kūno sveikatai, protui, psichikai, emocinei ir dvasinei sferai. Šioje stovykloje žmonės patirs visus 5 atvirosios meditacijos kūno pojūčius. Po šios stovyklos žmonės pajus fizinį ir protinį atsipalaidavimą.

Atsiradus rūpesčiams, žmogus pradeda daugiau galvoti ir skandina mintis rūpesčių sprendimo būdų ieškojimui. Mintyse, kaip filme- vyksta konfliktai. Mintys užvaldo žmogų ir prasideda nuotaikų kaita. Tada jie pradeda skųstis nuovargiu, bloga nuotaika, stresu.

Siekiama, kad žmonės pamirštų esamas bėdas, slegiančius rūpesčius, ramiau į juos reaguotų. Atpalaiduotų savo mintis ir leistų ramiai viską apgalvoti, be stresinės būsenos.

4. Meditacija miške. Susėdimas rateliu ant kilimėlių. Medituojant lys visokios mintys į galvą, nereikia su jomis kovoti, tiesiog pamažu leisti joms nutolti. Pirmosios minutės pačios sunkiausios. Ramiai sėdint jos nutols ir Jūs susikoncentruosite į taisyklingą kvėpavimą ir pajusite tyros gamtos kvapą ir skleidžiamus garsus.

6. Meditavimo vadovai parodo pratimus skirtus medituoti vandenyje klausantis raminančios muzikos, arba pirtyse kuriose sklinda aromatiniai kvapai.

9. Vadovai praveda įvadinę paskaitą apie žvejybą ir jos naudą atsipalaidavimui, bei susikaupimui vienam esminiam dalykui.

11. „OKTOPUSAS“ nardymo komanda praveda paskaitą apie nardymą ir nardymo įranga, kaip ja naudotis, nurodo vietą kurioje bus paroda.

12. Idėjų meditacija. Ramiai ir patogiai įsitaisę žmonės užduoda sau klausimą, ir svajodami ,mąstydami ieško atsakymo . Nereikalaudami nieko iš savęs, tiesiog sėdėdami mąsto, svajoja ir laukia tinkamo atsakymo. Idėjų meditacija tikrai nustebins pasiekimais, sugalvosite tokių atsakymų, kurie Jus tiesiog džiugins.

14. Meditavimo vadovai parodo pratimus skirtus medituoti vandenyje klausantis raminančios muzikos, arba pirtyse kuriose sklinda aromatiniai kvapai.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (1987 žodžiai)
  • Kolegija
  • Raminta
  • Rekreacinė veiklos programa
    10 - 8 balsai (-ų)
Rekreacinė veiklos programa. (2015 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/rekreacine-veiklos-programa.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 09:04
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo