Rekreacinis projektas varžybos keturračiais


Įvadas. Vartotojas. Vizija – misija. Organizacijos tikslai ir siekiai. Programos uždavinys. Programos įgyvendinimo žingsniai. Rekreacinės programos vertinimas. Pasiūlymai ir pastabos veiklos gerinimui. Rekreacinės veiklos naudos pagrindimas žmogui. Naudota literatūra.

Išbandykite ekstremalią, bet kartu ir labai smagią aktyvią veiklą, skriedami miško takais ! Varžybos trunka 2–4 valandas ir yra skirtos asmenims nuo 18 metų. Varžybose gali dalyvauti tiek jaunimas tiek vyresnio amžiaus asmenys. Tikslas yra suburti keturratininkų bendruomenę pastovioje vietoje, o ne ūkininkų pasėliuose, pasitikrinti jėgas, gerai praleisti laiką, bei patirti naujų potyrių. Tai puiki proga praleisti laisvalaikį aktyviai, bei pabūti gamtoje. Visgi tai ne tik varžybos, bet kartu ir skatinimas turinčius keturračius nevažinėti bet kur ir bet kaip. Mūsų organizatoriai pabrėžia, jog surengti varžybas be žalos gamtai yra tikrai didelis įššūkis. Planuojant trasą svarbiausias tikslas kaip įmanoma labiau sumažinti žalą gamtai. Didžioji dalis trąsos - tai miško kirtimai ir miškovežių išvažinėti keliai , kurie sugadina mišką nepalyginamai daugiau nei keturračiai. Ateityje keturratininkai planuoja surengti medelių sodinimo akciją. Taigi, kviečiame ne tik dalyvauti, bet ir palaikyti šią idėją, kad būtų kuo mažiau žalojama gamta.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (781 žodžiai)
  • Universitetas
  • Anastasija
  • Rekreacinis projektas varžybos keturračiais
    10 - 3 balsai (-ų)
Rekreacinis projektas varžybos keturračiais. (2013 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/rekreacinis-projektas-varzybos-keturraciais.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 08:06
×