Rekreacinių išteklių praktikos ataskaita įmonėje


Įvadas. „Miego klinikos“ rekreacinės teritorijos išteklių sugrupavimas pagal rūšis. Įmonės charakteristika. „Miego klinikos“ rekreacinės teritorijos turizmo ir rekreacinių išteklių būklės vertinimo kriterijai. Rekreacinės teritorijos turizmo ir rekreaciniai ištekliai. Žemėlapis. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.


4. Numatyti rekreacinės teritorijos rekreacijos plėtros galimybes ir nustatyti priemones, parengti plėtros planą.

„Miego klinika“ – tai kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi Kelmės rajone, Raudsparnės kaime esančiame Kurtuvėnų regioniniame parke. Įmonės steigėjas ir savininkas – Žydrūnas Petrauskas. „Miego klinika“ sėkmingai gyvuoja nuo 2007m. Pradžioje buvusi sodybėlė su labai ribotais pasiūlymais, dabar sėkmingai išsiplėtusi, ir galinti išpildyti daugelio klientų įnorius.

„MIEGO KLINIKOS“ REKREACINĖS TERITORIJOS TURIZMO IR REKREACINIŲ IŠTEKLIŲ BŪKLĖS VERTINIMO KRITERIJAI

Rekreacinė teritorija apima didelį plota. Nameliai ir pokyliu salės toli viena nuo kitos, todėl netrugdoma kitų klientų ramybė. (iki artimiausio miesto Šiaulių apie 30km.)

Aplinkos „AURA“ (Pokylių salės ir nameliai nutolę vieni nuo kitų, todėl atskirų klientų grupės netrugdo vieni kitiems. Viskas gamtoje, tai suteikia dvasinę ir fizinę ramybę)

Išsamus vertybių (muziejų) apibūdinimas: Kiekvienoje iš pokylių salių susiję daiktai su jos pavadinimu. Sekmės salėje akomponuoja raktų ir pasagų paveikslai

Kaip ir daugumai įmonių veiklai, kaimo turizmo sodyboms didelę įtaka daro išoriniai aplinkos veiksniai, tokie kaip: politinė ir teisinė aplinka, kuri sudaro palankias arba nepalankias sąlygas kaimo turizmui plėtoti.

Kaimo turizmo sodybų specifikos pagrindas yra senųjų tradicijų išsaugojimas, todėl technologiniai pokyčiai neturi didelės įtakos įmonės veiklai. Žinoma ,,Miego klinikoje“ yra visa būtiniausia įranga žmonių patogumui (visi higienos reikmenys, poilsio, saugumo ir pan.). Kaimo turizmas labiau orientuotas į ekologija, todėl stengiamasi, kuo labiau iš ryškinti gamtos teikiamą naudą ir malonumus.

Praktikos metu įgijau teorinių ir praktinių žinių. ,,Miego klinikos“ personlas priėmė mane kaip lygiavertę darbuotoją, todėl visapusiškai dalyvavau vykstančiuose procesuose. Praktikos metu susipažinau su įmonės veikla, jos valdymu. Praktikos metu išmokau geriau pažinti klientą, tinkamai pateikti paslaugos privalumus, parduoti paslaugą, išmokau teorines žinias panaudoti praktiškai. Dirbdama čia suvokiau, kad:

  • Turizmas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1804 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1402 žodžiai)
  • Kolegija
  • Liuda
  • Rekreacinių išteklių praktikos ataskaita įmonėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Rekreacinių išteklių praktikos ataskaita įmonėje . (2017 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/rekreaciniu-istekliu-praktikos-ataskaita-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 07:30
×