Religijotyra egzamino klausimai atsakymai


Pusmėnulio simbolika kokios religijos simbolis ir ką jis simbolizuoja. Ka reiskia kvieslys. Stigmos kas tai. Kristaus kančia varna. Religijotyros klausimai. Islamas maldos karoliukai. Islamas karoliukai. Kiek mahometui buvo metu kaip apsireiske. Ka simbolizuoja kipa. Religijotyra vdu.

VDU egzamino klausimai atsakymai. Sandoros skrynia, kas tai? Filme „stigmos“ parodomas egzorcizmo epizodai, kas tai per. Epizodai? Kas sudaro koraną? Kur mozė patyrė dievo apsireiškimą? Kaip islame vadinama šventoji knyga? Ką reiškia žodis evangelija ir kaip jos samprata pristatoma filmo „stigmos“ režisieriaus? Moteris budizme (apibudinti. Islamas – mono religija ar religinė kultūra (teisingą pabraukti)? Filme „kristaus kančia“ parodomas varnos simbolika, kada tai įvyksta ir ką tai simbolizuoja? Mozė, kas jis? Pusmėnulio simbolika, kokios religijos simbolis ir ką jis simbolizuoja? Gėlių kvapo simbolika filme „stigmos“, ką norėjo režisierius tuo pristatyti? (pristatyti mažiausiai tris ir apibudinti. Kas yra muedzinas? Ašaros filme „stigmos“, koks tai epizodas ir ką jis simbolizuoja? Kokį vaidmenį islame atlieka marija? Kuo islamo religijoje yra ypatinga moteris? Kaip islame jeruzalės miestas tapo šventovė? Kuo šiitai skiriasi nuo sunitų? Juodasis akmuo islame, kas tai? Kristus islame (apibudinti)? Kas yra krikščionių šventas raštas? Senasis testamentas, kas tai? Islame kvieslys maldai, kaip jis vadinamas? Ką simbolizuoja kipa? Islamo religijos šventos vietos, kokios jos? (išvardinti). Kodėl golgotos kalnas krikščionybėje yra skaitomas šventa vieta? Abraomas, kas jis? Dovydo žvaigždės simbolika, kokia ji? Kokiame amžiuje žydai iškeliavo iš egipto nelaisvės? Koks filmo „stigmos“ epizodas pateikia kūdikio praradimą? Kad kristus mokėjo staliaus amato, koks epizodas apie tai kalba filme „kristaus kančia? Kuo žydų religijoje yra ypatinga moteris? Kuom musulmonams reikšmingas mekos miestas? Penki islame stulpai, kas tai (apibudinti). Hira, kas tai? Ką reiškia žodis „musulmonas“? Islame didžiausia nuodėmė yra kas? (apibudinti). Kas islame yra imamas? Islame kokia yra šventa/laisva diena? Iš kiek karoliukų sudarytas islamo maldų vėrinys? Kaip judaizme vadinamas pamaldoms vadovaujantis asmuo? Kas yra kaaba? Ką krikščionybėje simbolizuoja kryžius? Kas gali vadintis žydu ar žyde? Kas yra terminas „apaštalai? Ką iš hebrajų kalbos reiškia ješua? Kur buvo nukryžiuotas kristus? Iv kristaus stigmą, kokia ji? “aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas“, kas taip sakė? Kas žydų religijoje yra macai? Kuom musulmonams reikšmingas jėzus? “ryto dovana“, kas tai (apibudinti? Kodėl musulmonai meldžiasi veidu į žemę? Kiek mahometui buvo metu, kai jis gavo apreiškimą? Kristaus kančia, kas tai? (pakomentuoti). Ką judėjų ir krikščionių kultūrose spjūvis į veidą simbolizuoja? Stigmos, kas tai?
  • Microsoft Word 42 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (4378 žodžiai)
  • Kristina
  • Religijotyra egzamino klausimai atsakymai
    10 - 3 balsai (-ų)
Religijotyra egzamino klausimai atsakymai. (2013 m. Birželio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/religijotyra-egzamino-klausimai-atsakymai.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 02 d. 14:31
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo