Religijotyros esė Bažnyčios mokymas apie Dievo Motinos Marijos apsireiškimus ir jų reikšmė dabarčiai


,,Bažnyčios mokymas apie Dievo Motinos Marijos apsireiškimus ir jų reikšmė dabarčiai”

Šventųjų pasirodymus, įvairius apsireiškimus Bažnyčia vertina skeptiškai, teigdama, kad aukščiausiasis apsireiškimas buvo Jėzaus Kristaus pasirodymas. Šis apsireiškimas turėjo didžiulės reikšmės ir prasmės visiems tikintiesiems apskritai.

Tačiau šiais laikais dažnai pasitaiko atvejų, kuomet žmonės teigia matę apsireiškimą. Tokiais atvejais Bažnyčios pareiga yra išsiaiškinti, ar apsireiškimas yra pagrįstas, tikras.

Mano manymu, šiuolaikiniame sumaterialėjusiame pasaulyje, kuomet vertė dažniausiai matuojama pinigine išraiška, teigimą tam tikrose vietose mačius šventuosius galima interpretuoti kaip būdą pasipelnyti, pritraukti dėmesį. Teigimas tam tikroje vietoje mačius nebūtinai Motinos Marijos apsireiškimą, bet ir kitų šventųjų, atkreipia žmonių dėmesį, pritraukia įvairių smalsuolių, norinčių įsitikinti, ar sakoma tiesa, o galbūt netgi savo akimis pamatyti apsireiškimą.

  • Tikyba Esė
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (487 žodžiai)
  • Ingrida
  • Religijotyros esė Bažnyčios mokymas apie Dievo Motinos Marijos apsireiškimus ir jų reikšmė dabarčiai
    10 - 2 balsai (-ų)
Religijotyros esė Bažnyčios mokymas apie Dievo Motinos Marijos apsireiškimus ir jų reikšmė dabarčiai. (2014 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/religijotyros-ese-baznycios-mokymas-apie-dievo-motinos-marijos-apsireiskimus-ir-ju-reiksme-dabarciai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 22:41
×