Religiniai tikėjimai Sukyo Mahikari


Sukyo Mahikari. Kaip jie vadinami? Sukyo Mahikari (angl. Mahikari True-Light Supra Religious Organization). Kas yra jų įkūrėjas? Judėjimą 1959 m. Įkūrė Okada Yoshikazu (vėliau pramintas Sukuinushisama. Teigiama, kad tais metais jis sunkiai susirgo. Šis balsas judėjimo įkūrėjui esą nurodęs daugybę užduočių ir misijų. Kur šis judėjimas veikia? Pagrindinė judėjimo būstinė yra Takayama mieste (Japonija). Kaip ir daugelio naujųjų religinių judėjimų atveju. Kuo jie tiki? Pagrindinis organizacijos tikslas. Pagrindiniai narių dvasinės. Kaip jie moko? Nariais tampama išklausus specialų mokamą pradinį kursą ir gavus Omitama amuletą. Norint išklausyti ir trečiąjį(advanced) kursą. Dėkoju už dėmesį ?

Sûkyô Mahikari (angl. Mahikari True-Light Supra Religious Organization), įprastai trumpinama Mahikari – japoniškos kilmės naujasis religinis judėjimas. Judėjimo tinklapyje jis pristatomas kaip pelno nesiekianti Tarptautinė dvasinė organizacija.

Pagrindinė judėjimo būstinė yra Takayama mieste (Japonija). Oficialių Sûkyô Mahikari šaltinių teigimu, judėjimo atstovybės veikia Australijoje, Azijoje, Europoje, Afrikoje, Lotynų Amerikoje ir Šiaurės Amerikoje. JAV ir Kanadoje veikia 21 dvasinio tobulėjimo centras. Dauguma pasekėjų šiuose centruose – japonų emigrantai ir jų artimieji.

Kaip ir daugelio naujųjų religinių judėjimų atveju, tikslų narių skaičių nustatyti yra sudėtinga dėl prieštaringos informacijos. Skirtingų šaltinių pateikiami skaičiai svyruoja nuo apie 400 000 iki 1 mln.

Pagrindinis organizacijos tikslas, kaip skelbiama, yra skatinti žmones kurti taiką pasaulyje praktikuojant šviesos energijos skleidimą. Esminis judėjimo principas – Mahikari, arba Tikroji šviesa (taip pat vadinama mihikari, arba Dieviškoji šviesa), kurią Dievas dovanoja pasauliui, kad jis išsilaisvintų iš skurdo, ligų ir negandų. Judėjimo nariams ši šviesa – atsakymas į visus klausimus ir visų problemų sprendimas.

  • Tikyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1654 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (486 žodžiai)
  • Grazvydas
  • Religiniai tikėjimai Sukyo Mahikari
    10 - 4 balsai (-ų)
Religiniai tikėjimai Sukyo Mahikari. (2015 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/religiniai-tikejimai-sukyo-mahikari.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:42
×