Remarkas. Trys draugai


Trys draugai remarkas. Trys draugai aprasymas. Remarkas trys draugai recenzija. Remarkas trys draugai aprasymas. Trys draugai knyga aprasymas. Remarko trys draugai. Remarkas trys draugai santrauka. Remarkas trys draugai analize. Trys draugai recenzija. Remarkas vakaru fronte nieko naujo analize.

Remarko knyga ,,trys draugai". Žanras. Tema. Turinys. Aforizmai. Ši knyga yra apie ,,prarastąją kartą“ ir tris likimo draugus - robertą lokampį, gotfrydą lencą ir oto kėsterį, kurių draugystė buvo svarbesnė už bet ką kitą gyvenime, ir kurie padėdavo vienas kitam bet kokioje situacijoje.

Ši knyga yra apie ,,prarastąją kartą ir tris likimo draugus - robertą lokampį, gotfrydą lencą ir oto kėsterį, kurių draugystė buvo svartrys draugai robertas lokampis, godfrydas lencas ir oto kėsteris dirbo autoremonto dirbtuvėje. Kartą buvo robio gimtadienis. Jau ryte jis sutiko šlavėją matilda, kuri, kaip paaiškėjo išgėrė kėsterio konjaką. Vėliau grįžo draugai ir padovanojo jam romo, o po to visi nusprendė važiuoti į kokią užeigą pavalgyti ir išgerti. Jie sėdo į mašiną vardu ,,karlas. Tai buvo kėsterio mašina, kurias jis nusipirko dykai per varžytines. Jis ją suremontavo ir padarė greitą, bet neišvaizdų automobilį, todėl niekas netikėdavo, kad jis yra galingas, kol neįsitikindavo savo akimis. Net jiems važiuojant keliu teko lenktyniauti su biuiku, kurį vairavo stambus vyras. Pradžioje jis didžiavosi savo mašina, bet ėliau teko patirti pralaimėjimo, lenktynėse, skonį. Užeigoje trys draugai, biuiko vairuotojas bindingas (tai buvo nerangus, aukštas vyras su tankiais antakiais raudoname veide; jis mėgo truputį pasigirti, elgėsi kiek triukšmingai ir turbūt buvo geraširdis, kaip žmonės, kuriems sekasi gyvenime. Įsivaizdavau, kad vakarais, prieš eidamas gulti, jis rimtai, oriai ir pagarbiai žiūrinėja save veidrodyje ) ir jo mergina susitiko, pasišnekėjo apie automobilius ir susidraugavo. Robui krito į akį bindingo mergina, todėl prie atsisveikinant jis paprašė jos telefono numerio, pasiteisindamas, jog norės sužinoti ar jie saugiau grįžo namo, nes bindingas buvo išgėręs.

Robertas gyveno ponios calevski pensione. Kitą dieną, sekmadienį jis, kaip visada, nuėjo į barą, išgėrė, dar pasivaikščiojo po miestą, bei nuėjo į dirbtuves, kur kėsteris taisė kadilaką. Jis pasiūtė robui eiti į bokso varžybas, bet tas atsisakė ir grįžo namo. Ten nusprendė paskambinti merginai, kurią aną kartą sutiko. Jos vardas buvo patricija. Robis jai paskambino ir susitarė susitikti po kelių dienų. Jam pakilo nuotaika ir jis visgi apsisprendė nueiti į bokso varžybas su kėsteriu.

Dienos bėgo, o robis su draugais dirbo dirbtuvėje. Buvo kartą užėjęs ir svarbus žmogus, kuris dažniausiai jiems duoda užsakymus. Jie su juo gerai sutarė, nes jis rinko peteliškes, ir kartą draugai jam padovanojo vieną retą. Tada ir gimė draugystė.

Po kelių dienų robis susitiko su patricija. Jis jos laukė cukrainėje, kur jie susitarė. Ten buvo daug žmonių ir robis spėjo susiginčyti su keliomis moterimis, bei išgerti romo. Galiausiai atėjo patricija ir jie nusprendė eiti kur būtų mažiau šurmulio.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (2623 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sigita
  • Remarkas. Trys draugai
    9 - 3 balsai (-ų)
Remarkas. Trys draugai. (2011 m. Rugsėjo 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/remarkas-trys-draugai.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 08 d. 03:28
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!