Remarkas Vakarų fronte nieko naujo analizė


Vakaru fronte nieko naujo rasinys. Vakaru fronte nieko naujo kaip zuna paulius. Vakaru fronte nieko naujo mokslobaze. Vakarų fronte nieko naujo problemos. Vakaru fronte nieko naujo veiksmo vieta. Vakaru fronte nieko naujo skaidres. Vakarų fronte nieko naujo įdomiausia vietą. Rašinys apie remarko vakaru fronte nieko naujo.

Erichas Marija Remarkas. Vakarų fronte nieko naujo. Tema – Gyvenimas Pirmojo pasaulinio karo metu. Problemos – Nors šiame romane yra aprašomi Pirmojo pasaulinio karo įvykiai, bet autorius atskleidžia psichologines problemas, žmogiškus jausmus. Taip pat kodėl karas yra toks beprasmiškas? Veikėjų charakteristikos. Pavadinimo aiškinimas. Nuomonė.

Visumoje kūrinys man buvo labai įdomus, įdomiausia knyga kurią perskaičiau per vasarą, nes joje buvo ne tik veiksmas, bet ir labai įdomūs pokalbiai tarp P.Boimerio, bei jo draugų, knygos pabaiga labai liūdna, nes jie visi žūva ir niekas nuo to nepasikeičia. Įdomu yra skaityti žmogaus, dalyvavusio aprašomuose įvykiuose, pasakojimą. Tai yra nepagražinta istorija. Remarkas visa tai išgyveno, tad jis nieko neslepia, aprašo taip, kaip buvo. Štai , kodėl ši knyga yra patraukli.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (314 žodžiai)
  • Tautvydas
  • Remarkas Vakarų fronte nieko naujo analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Remarkas Vakarų fronte nieko naujo analizė. (2014 m. Vasario 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/remarkas-vakaru-fronte-nieko-naujo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:51
×