Remdamiesi 2–3 rašytojų interviu aptarkite, kas rašytojus skatina kurti - Literatūra, 2 potemė


Kas skatina rašytojus kurti. Kas skatino rasytojus kurti. Kas rašytojus skatina rašyti?. Remdamiesi 2-3 rašytojų. Kas skatina kurti. Kas skatina rasytojus kurti interviu. Kas rasytojus skatina kurti?. Rasytoju interviu kas skatina kurti. Interviu su rasytojais. Egle sakalauskaite rasytoja kas ja skatina kurti.

Kalbėjimo potemė apie rašytojų kūrybą - kas skatina rašytojus kurit? Kalba 10 klasei. Literatūros 2 tema kalbėjimo pavyzdys. Planas, literatūros šaltiniai.

2. Remdamiesi 2–3 rašytojų interviu aptarkite, kas rašytojus skatina kurti.


Apsilankę knygyne galime pamatyti tūkstančius lietuvių ir užsienio rašytojų knygų. Pagalvojus net kyla nuostaba, kiek daug žmonių rašo knygas ir užsiima kūryba. Kūryba - tai būdas išreikšti save, aprašyti ir kitiems žmonėms perduoti žinias, patirtį ar tiesiog savo gyvenimo istoriją su išgyvenimais. Iš kur atsiranda šis noras kurti? Mano nuomone talentingi rašytojai atsineša šį sugebėjimą jau nuo gimimo. Žinoma visko galima išmokti, tačiau tikras talentas dažniausiai turi reikalingas savybes nuo kūdikystės. Tai galime pamatyti ir paskaitę rašytojų interviu ir paklausę, kas juos skatina kurti. Kūryba visada eina iš žmogaus sielos gelmių ir suteikia daug džiaugsmo. Ypač kai kūriniai tampa populiarūs ir suteikia gero jausmo skaitytojams. Žymūs žmonės - rašytojai kartais duoda interviu televizijoje ar žurnaluose, taigi mes galime susipažinti su jų mintimis panagrinėdami šiuos pokalbius.

Savo viešojoje kalboje aš remdamasis 2-3 rašytojų interviu aptarsiu, kas paskatino vieną ar kitą rašytoją kurti ir iš kur jis gavo įkvėpimo savo kūrybai.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (998 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Remdamiesi 2–3 rašytojų interviu aptarkite, kas rašytojus skatina kurti - Literatūra, 2 potemė
    9 - 3 balsai (-ų)
Remdamiesi 2–3 rašytojų interviu aptarkite, kas rašytojus skatina kurti - Literatūra, 2 potemė. (2017 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/remdamiesi-23-rasytoju-interviu-aptarkite-kas-rasytojus-skatina-kurti-literatura-2-poteme.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 01:58
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo