Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais aptarkite, kokie funkciniai stiliai vyrauja socialiniuose tinkluose. Išsakykite savo nuomonę apie jums patrauklias ir nepatrauklias komunikavimo formas.


Funkciniai stiliai socialiniuose tinkluose. Patrauklias bendravimo formas. Kokie stiliai vyrauja socialiniuose tinkluose. Socialiniu tinklu funkciniai stiliai. Kokie funkciniai stiliai yra socialiniuose tinkluose.

Kalbėjimo potemė 10 klasei. Kalba 10 temos kalbėjimo pavyzdys. Priedas - išplėstinis planas, šaltiniai.

10. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais aptarkite, kokie funkciniai stiliai vyrauja socialiniuose tinkluose. Išsakykite savo nuomonę apie jums patrauklias ir nepatrauklias komunikavimo formas.


Socialiniai tinklai jau seniai tapę neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Sulig jų patikrinimu prabundame ir einame miegoti. Socialiniuose tinkluose peržvelgiame naujienas, bendraujame tiek asmeniniais, tiek darbiniais klausimais. Dar viena tokių tinklų funkcija – reklaminė, nes čia pamatome svarbiausias žinias apie prekes, paslaugas. Su tuo susijusi ir komunikacija, apie kurią šiandien ir kalbėsiu. Komunikacija tai tam tikras bendravimas, šiuo atveju – socialiniuose tinkluose. Temos pavadinimas klausia, kokie funkciniai kalbos stiliai juose vyrauja. Manau, kad daugiausia tai publicistinis, buitinis (arba šnekamasis) ir meninis (arba grožinis) stiliai. Kiekvieną jų apibūdinsiu ir iliustruosiu pagrindinio socialinio tinklo Facebook pavyzdžiais. Taip pat išsakysiu savo nuomonę apie tai, kas man patrauklu ir kas atrodo nereikalinga socialiniuose tinkluose.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1210 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais aptarkite, kokie funkciniai stiliai vyrauja socialiniuose tinkluose. Išsakykite savo nuomonę apie jums patrauklias ir nepatrauklias komunikavimo formas.
    9.7 - 3 balsai (-ų)
Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais aptarkite, kokie funkciniai stiliai vyrauja socialiniuose tinkluose. Išsakykite savo nuomonę apie jums patrauklias ir nepatrauklias komunikavimo formas.. (2017 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/remdamiesi-konkreciais-pavyzdziais-aptarkite-kokie-funkciniai-stiliai-vyrauja-socialiniuose-tinkluose-issakykite-savo-nuomone-apie-jums-patrauklias-ir.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 04:14
×