Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, pasamprotaukite, kokios išminties mokoma pasakose


Albertas Einšteinas yra sakęs: „Jei norite, kad jūsų vaikai būtų protingi, skaitykite jiems pasakas “ Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, pasamprotaukite, kokios išminties mokoma pasakose.


Kas yra pasakos ar apibūdintumėte jas tik išgirde šį žodį? Kas šautu į galva pirma? Ar pasakos pavadinimas ar pamoknti tos pasakos ištrauka?

Aš pasakas apibūdinčiau kaip begaline magijos, slibinų, pavojingų misijų bei kalbančių kačių pasaulį ir begales kitų idomiausiu reiškinių, kur burtininkai su savo bendražygiaus su kalbančiomis katėmis gelbsti ir padeda silpniems, moko juos. Dauguma pasakų yra skirtos mažiesems jų skaitytojams, jas kurti galime visi kiekviena pasaka įgautu savo istorija. Tikiu kad kiekvienas gyvenime yra girdėjas pasaka kuri isiminė visam laikui ir tiktrai iš jos pasimokė ir gal net perdave savo vaikams ar anūkams. Kol kas pagal statistika skaitomiausios pasakos yra stebuklinės. Juk kiekvienas nori pasijusti taip lyg akimirka nereikėtu apie nieka galvoti tik kaip isijausti į tą nuostabų pasaulį kuriame yra visko ir galima patirti tiek daug kad net žodžiais negalime to paaiškinti. Bet man patinka iki šio nuotykių pasakos. Dauguma šaltiniu pasakas apibūdina kaip metaforiškai išreikšta mūsų pačių neįgyvendintų siekių ir troškimų versija – vizija, kaip norėtumėme, kad būtų, nors žinome, kad niekada nebus. Istorijos padeda užpildyti spragą tarp realybės ir svajonės, nes jose viskas įmanoma.Pasakos gali padėti vaikams spręsti problemas ir rasti atsakymus į klausimus, susijusius su savojo aš abejonėmis ar baimėmis. Dar pasakos skleidžia tautosaka. Pasaka galime pritaikyti kaip priemonė skleisti lietuvių kalbos tautosaką.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (999 žodžiai)
  • Mokykla
  • Deividas
  • Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, pasamprotaukite, kokios išminties mokoma pasakose
    10 - 3 balsai (-ų)
Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, pasamprotaukite, kokios išminties mokoma pasakose . (2018 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/remdamiesi-konkreciais-pavyzdziais-pasamprotaukite-kokios-isminties-mokoma-pasakose.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 13 d. 19:47
×