Renesansas Europoje projektas


Renesansas Europoje referatas. Šiauliai. Įvadas. Šio referato tikslas yra supažindinti jus su Renesanso laikotarpiu. Renesansas. Renesansas (išvertus iš prancūzų ir italų kalbos reiškia. Renesanso fazės. Jau G. Vasari, žymus italų renesanso menininkas. Pagrindiniai literatūros bruožai. Renesanso literatūra pasižymi. Renesanso esminės savybės. Svarbios Renesanso, kaip kultūros epochos ir literatūros srovės. Humanizmas. Pagrindinė renesanso ideologija – humanizmas. Renesanso prieštaringumas. Renesansas ne tik humanizmo, bet ir žiaurių religinių bei socialinių kovų metas. Reformacija labiausiai ėmė plisti į Šiaurės ir Vidurio Europą. Manierizmas. Renesanso stilistinė tąsa buvo manierizmas. Žymiausi Renesanso atstovai. F. Petrarka (1304 – 1374) – rašė meilės sonetus Laurai. Išvados. Renesansas – tautinių kalbų ir kultūrų suklestėjimo laikotarpis. Šaltiniai.


Įvadas 3   Renesansas 4   Renesanso fazės 5   Svarbiausi šio laikotarpio ypatumai 6   Pagrindiniai literatūros bruožai 7   Renesanso esminės savybės 9   Humanizmas 10   Renesanso prieštaringumas 11   Manierizmas 13   Žymiausi Renesanso atstovai 14   Išvados 16   Šaltiniai Šio referato tikslas yra supažindinti jus su Renesanso laikotarpiu, jo bruožais, kuo prasidėjo, jo esminius dalykus, priežastis, žymiausias asmenybes bei jų darbus. Renesanso atėjimas į LDK                            Vilniaus Žemutinės pilies rūmai. Svarbios Renesanso, kaip kultūros epochos ir literatūros srovės, savybės.

  • MS PowerPoint 1383 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (684 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Liv
  • Renesansas Europoje projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Renesansas Europoje projektas . (2017 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/renesansas-europoje-projektas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 17:49
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo