Renesanso Atspindžiai Viljamo Šekspyro kūryboje


Renesanso atspindžiai Viljamo Šekspyro kūryboje. Įrodykite , kad Hamletas - mąstytojas, šviesaus proto žmogus. Šekspyras 5 soneto analizė.

Šiame sonete keturi metų laikai palyginami su jaunuolio gyvenimo etapais. Nepaisant to, kad gamtoje laikas yra ciklinis, jaunuolio gyvenimas yra tartum linija ir jis negali pabėgti nuo metų naštos .“ Bet tai kas akiai miela ir gražu / Šiame pasaulyje neilgai gyvena “- šiose eilutėse parodoma, kad visi pastebi jaunystės grožį, bet laikas niekada nesiilsi, jis užtikrina, kad šis grožis ilgainiui išnyktų .“ Prarado gėlės grožį trumpalaikį, / Bet sielą jo nevystančią išlaikė“ - mano manymu, poetas bando susieti žiemą gėlių teikiamą džiaugsmą su jaunimo pareiga rūpintis ir guosti tėvus senatvėje. Gėlių teikiamas aromatas šaltuoju metų laiku padeda žmonėms geriau prisiminti vasarą. „Tiktai kvapnių žiedų laki dvasia, / Mažoj stiklinėj celėj uždaryta, / Tau primena kas vakarą kas rytą, / Kaip tu džiaugeisi saule laukuose“. Žmonės kaip ir gėlės turi savo jaunystę ir senatvę, bet niekada nereikėtų pamiršti pagrindinių vertybių bei principų, kuriais yra paremtas mūsų gyvenimas.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (452 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Renesanso Atspindžiai Viljamo Šekspyro kūryboje
    10 - 8 balsai (-ų)
Renesanso Atspindžiai Viljamo Šekspyro kūryboje. (2015 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/renesanso-atspindziai-viljamo-sekspyro-kuryboje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 21:11
×