Renginio aprašymas


Renginių organizavimo įmonės pristatymas , tikslai , vizija.   Komandos pristatymas , jos narių atsakomybės , pareigos. Įmonės direktorė. Projektų vadovė. Fotografas filmuotojas. Įmonės užsakovo pristatymas. Renginio užsakovas. Klausimų iškėlimas i atsakymai į juos. Kokia planuojama renginio data. Renginys vyks patalpoje ar lauke. Kokia numanoma renginio vieta. A vyks renginio transliacija. Ar turite visas tinkamas sąlygas. Renginys gali vykti kitoje vietoje. Ar bus maitinimas , vaišinimas. Kas gali ateiti į renginį. Nuo kelerių metų leidžiama ateiti į renginį ? Vieta kuria pasirinkome , atitinka visų mūsų poreikiams ? Susidomės žiniasklaidą ? Susidomės rėmėjai ? Kodėl žmonės norės dalyvauti renginyje ? Ar tai pakartotinas projektas ? Ar valdžiai ir politikams renginys patiks ? –. Kas ves renginį ? Renginys bus fotografuojamas filmuojamas ? Kiek žmonių ateis į renginį ? Bus prizai ? Renginio scenarijaus pristatymas apibūdinimas , tech. scenarijus , sąmata. Direktorius aprūpina patalpa , aparatūra , kokteiliai , apsauga. Tech. Scenarijus. Sąmata Paslauga Vieneto kaina Vienetai Bendra suma. Scenaristas 700. Technikas 400. Dj 300. Vedėjas 500. Fotogafas Filmuotojas 300. Žibintai 50. Fejervekai 15. Racijų nuoma 10. Saldainių dežutės PERGALE 10.


Renginių organizavimo įmonė „Sky‘events“ , tai kūrybiškų žmonių komanda, kuri nori daryti Jums tokius renginius, kad po jų jaustumėtės tarsi 7 danguje. Mes pasirūpinsime ne tik plotų nuoma, bet ir fotografais/filmuotojais, vedėjais, visa reikalinga įranga. Pasirūpinsime viskuo, kad renginyje sukelti Jums emocinį sprogimą.

Mums svarbi kokybė, tad stengiamės viską padaryti kuo geriau ir kokybiškiau. Tikslas yra organizuoti renginį kuris nebūtų panašus į jokį kitą Lietuvoje, kad žmonės ateitų į mūsų renginį su gera nuotaika, o išeitų su dar geresnė . Vengti rutinos ir visada įnešti naujas idėjas, mintis į savo projektus.

Mes norime tapti geriausia renginių organizavimo įmonė visoje Lietuvoje, o gal net ir visoje Europoje. Didelio darbo deka, mes jau daug ko pasiekėme t.y. daug tarptautinių renginių, festivalių ir t.t., bet mes norime ir būtinai pasieksime daug daugiau ateityje!

2.1 Įmonės direktorė - renginių vedėja. Atsako už pagrindinius darbus, sprendžia problemas, taip pat

bendrauja su klientais. Palaiko tvarką kolektyve.

Projektų vadovė - bendrauja su užsakovais, išsiaiškina jų lūkesčius/pageidavimus. Priima užsakymus.

Stebi darbą, analizuoja, kuruoja, kad viskas įvyktų kaip parašyta scenarijuje.

  • Vadyba Aprašymas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (857 žodžiai)
  • Karina
  • Renginio aprašymas
    10 - 6 balsai (-ų)
Renginio aprašymas. (2016 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/renginio-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 12:55
×