Renginio išplėstinis planas


Išplėstinis renginio planas. Klasė- 4 lavinamoji. Informacija apie mokinius – 6 vaikai 3 berniukai, 3 mergaitės, dideli specialieji ugdymosi poreikiai. Tema- „Kalėdų stebuklo belaukiant“. Forma – šventinė popietė. Trukmė - val. Auditorija – klasė. Dalyviai- 4 –tos lavinamosios klasės mokiniai, dvi studentės vedančios renginį. Tikslas skatinti susimąstymą ir susikaupimą adventiniu laikotarpiu, suvokti Kalėdų prasmę. Uždaviniai. Įvertinti savo elgesį klasėje ir už jos ribų. Skatinti teigiamo elgesio motyvaciją. Pateikti Kalėdas ne tik kaip dovanojamų dovanų laiką, bet ir išmokti ir pajausti jų dvasinį aspektą. Pasiruošimas renginiui. Priemonės. Literatūra. Motyvavimas (situacija)I. Renginio eiga. Įvadinė dalis. Prisistatymas, renginio temos paskelbimas. Renginio eiga. Filmukas „Sniego laiškanešys“. Laiško Kalėdų seneliui rašymas. Žvakučių užpūtimas. Apkabinimų žaidimas. Renginio pabaiga. Dovanų dovanojimas.

Priemonės- kompiuteris, projektorius, dalomoji medžiaga (laiškas Kalėdų seneliui), filmukas, personažo apranga, žvakutės, dovanėlės, vaikiškos kalėdinės dainelės.

Metodai: Rodomieji (demonstravimas, iliustraciniai pavyzdžiai); sakytiniai auklėjimo metodai (anticipacija, pokalbis, pamokymas), žaidimas.

Motyvavimas (situacija)- Atėjusios į šią klasę pastebėjome, kad daugumos mokinių menkos gyvenimiškos žinios (pvz. kokios šventės yra žiemą, kokia jų prasmė), nusprendėme suorganizuoti renginį, kuris atliktų edukacinę, švietėjišką funkciją, taip pat būtų kartu ir mūsų atsisveikinimas su mokiniais. Kadangi artėjo Kalėdos, todėl neteko ilgai svarstyti, su kokia tema sieti mūsų renginį. Taip pat dirbant lavinamojoje klasėje yra svarbiausias dalykas, kad įtvirtinti žinias, tų pačių dalykų kartojimas kelis kartus, bet kad vaikams nebūtų nuobodu kiekvieną kartą suteikiant naują formą. Žiemos metu, prieš šventes, turėjome daug pažintinių pamokų apie šv. Kalėdas, tačiau kaip pastebėjome, nedaug kas jų galvelėse užsilieka, kad reiktų tvirtesnio žinių įtvirtinimo.

  • Pedagogika Planas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (604 žodžiai)
  • Vika
  • Renginio išplėstinis planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Renginio išplėstinis planas. (2014 m. Birželio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/renginio-isplestinis-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 09:16
×