Renginio planas


Renginio scenarijus. Renginio scenarijaus pavyzdys. Renginio scenarijus pavyzdys. Renginio planas pavyzdys. Renginio planas konspektas. Renginio plano pavyzdys. Sveikatingumo renginio scenarijus. Sveikatingumo renginio planas. Sveikatos ugdymo renginio planas. Renginiu scenariju pavyzdžiai.

Renginio planas. Konkursas sveika gyvensena. Tikslai: Pažintiniai – plėsti žinias apie sveikatą ir mokyti rūpintis savo sveikata. Korekciniai– ugdyti komunikabilumą, vaidybinius sugebėjimus. Auklėjamieji- ugdyti draugiškumą, nuoširdumą, fantaziją, kūrybiškumą, norą bendradarbiauti bei pagarbą ir toleranciją žmogui. Metodai ir metodiniai būdai: Lengtyniavimas, įpareigojimas, skatinimas, pristatymas. Forma: Konkursas. Priemonės : kortelės su stulpeliu išdėstytomis raidėmis, kortelė su muzikos stiliais ir reikiamais žodžiais, Auditorija: 5 – 8 klasių mokiniai, jų auklėtojai bei mokytojai. Temos motyvavimas: Supažindinti mokinius su sveikatos svarba ir išmokyti rūpintis savo sveikata. Taip pat supažindinti su rūkymo, alkoholio, narkotikų žala ir skatinti pasirinkti sveiką gyvenimo būdą.

Auklėjamieji- ugdyti draugiškumą, nuoširdumą, fantaziją, kūrybiškumą, norą bendradarbiauti bei pagarbą ir tolerancipriemonės : kortelės su stulpeliu išdėstytomis raidėmis, kortelė su muzikos stiliais ir . Mokiniai susėda grupelėmis ir ruošiasi pirmajai užduočiai. Jie namuose turėjo sugalvoti . Ši užduotis parodys mokinių greitumą. Ant scenos yra pakviečiami grupelių lyderiai skiriamas laik . Toliau renginio vedėjai kiekvienai grupelei liepia išsitraukti po vieną lapelį, kuriame bus.

Parašytas muzikos stilius pvz. Rokas, popsas, Lietuvių liaudies daina. Ir pagal šį stilių reikia .

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2010 m.
  • 7 puslapiai (684 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marija
  • Renginio planas
    9.8 - 4 balsai (-ų)
Renginio planas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/renginio-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 25 d. 22:32
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo