Renginio projektas Lietuvos liaudies buities muziejaus šventė


Turizmo projektas. Lietuvos liaudies buities muziejaus šventiškas atidarymas renginio projektas. Projekto idėjos situacijos analizė. Pest analizė. Projekto veiklų tvarkaraštis. Projekto komandos formavimas Justyna. Projekto viešinimo planas. Projekto rizikos valdymas Rizikos identifikavimas. Rizikos mažinimo veiksnių numatymas. Projekto kokybes valdymas.


Sportuodami ne tik tobuliname savo kūną, geriname sveikatą, siekiame gerų rezultatų, bet ir ugdome kaip asmenybės, mokomės dirbti komandoje.

Projekto trukmė: Sporto šventė vyks 2016 m. lapkričio 25 d. 10:30-1.30 val.

Projekto aplinka: Šventė vyks gamtos apsupty, po atviru dangumi Vingio parke.

Projekto suinteresuotos šalys: Vilniaus sporto centras.

Numatomi projekto rezultatai: Siekiant puikaus organizuotumo bei nepamirštamų įspūdžių, projekto rezultatai pritraukti kuo daugiau žmonių, jaunų šeimų

Pasidomėjus sporto renginių organizavimu šeimoms Lietuvoje, pastebėjou, jog šiuo metu jų vis mažėja. Todėl nusprendžiau sukurti šventė šeimoms.

Projekto idėjos atranka. Mano projekto idėja buvo svarstoma gana ilgai, kol priėmėmiau sprendimą surengti sporto šventė šeimai.

Problemos pagrindimas. Pagrindinė problema su kuria susidūriau tai mažas vaiku , jaunimo susidomėjimas.

Projekto vietos ir laiko pasirinkimo pagrindimas. Vietos ir laiko pasirinkimas lėmė noras kad vaikai ir jaunimas praleistu daugiau laiko gryname ore.

Projekto įgyvendinamumo pagrindimas. Įgyvendinti ši projektą nebūtu sunku, kadangi Lietuvos sporto centras dengia visas renginio išlaidas.

Idėjos techninė, komercinė, finansinė, ekologinė, socialinė analizė.

Šiomis dienomis turime skirti išskirtinį dėmesį tokiems veiksniams, kaip : aukštas nedarbo lygis, kainų augimas, mokesčių augimas. Todėl turime stengtis mažinti gamybos kaštus, kurti daugiau darbo vietų. Tai padės palaikyti tiek šalies ekonomika, tiek stabilizuoti sportinė veiklą.

Lietuvos narystė Europos Sąjungoje ir JTO (Turizmo verslo plėtra kaip prioritetinė ūkio šaka yra nuolat skatinama ir pripažįstama LR Vyriausybės

Palankūs politiniai veiksniai yra tokie: Lietuvos Respublikos narystė ES ir JTO atveria galimybes tarptautiniams bendradarbiavimams politinėje ir kultūrinėje srityje. Tuo tarpu pritraukia daugiau investicijų ir paramos.

Tačiau biurokratinė politika apsunkina naujos paslaugos arba produkto įvedimą į Lietuvos rinką. |Taip pat neseniai susiklosčiusios nepalankios politinės ir ekonominės situacijos, įtakoja turistų skaičių mažinimą.

 • Turizmas Projektai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Just
 • 13 puslapių (1682 žodžiai)
 • Kolegija
 • Turizmo projektai
 • Microsoft Word 127 KB
 • Renginio projektas Lietuvos liaudies buities muziejaus šventė
  10 - 2 balsai (-ų)
Renginio projektas Lietuvos liaudies buities muziejaus šventė. (2015 m. Spalio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/renginio-projektas-lietuvos-liaudies-buities-muziejaus-svente.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 18:00