Renginio „Slaugytojau, ačiū Tau“ aprašymas


Renginio „Slaugytojau, ačiū Tau“ aprašymas. Renginio idėja. Renginio planavimas. Darbų pasiskirstymas. Per savaitę atlikome daug svarbių darbų. Nuveikus vienus darbus atsirado kitų, todėl vėl teko dalintis darbais. Renginys. Renginio programa. Naudota literatūra.

Planavimas: Sugalvota idėja pirmiausia pasidalinama su ligoninės vadovybe (Ką mano apie šią idėją? Ar sutiks ir padės įgyvendinti šią idėją?). Tik nuo ligoninės direktoriaus V. Merkliopo priklausys tolesnė renginio eiga. Sutikus ligonės vadovybei, buvo ieškoma rėmėjų, patalpos, kurioje vyks renginys (pasirinkta „L klubas picerija“). Taip pat buvo galvojama eiga, kokiais būdais bus pakviečiami svečiai, kas ir kaip juos pasitiks. Taip pat detaliai buvo suplanuotas scenarijus, kas bus vedėjas (Donatas Mickūnas), kokį atlikėją ar grupę galima būtų pasikviesti. Ligoninėje iš viso kolektyvo buvo siūloma po 3 nominantus į kiekvieną nominaciją (geroji fėja, metų kantrybė, gydanti šypsena barbė devyndarbė, balčiausias chalatas). Žinoma, visiems nominantams buvo pranešta apie jų galimybę būti apdovanotais. Visą balandžio mėnesį ligoninėje vyko balsavimas ir rinkome geriausius nominantus iš geriausių. Be viso to, buvo galvojama apie prizus nominantams, užkandžius, gėrimus bei minimalias dekoracijas. Visiems 130-ui ligoninėje dirbantiems slaugytojams buvo įteikti kvietimai ir patvirtinimą gavome tik iš 53 slaugytojų. Kiti asmenys teigė, jog tą vakarą dirba arba turi suplanavę vakarą iš anksto. Laura, bendrosios praktikos slaugos studentė, vakarą įamžino nuotraukomis, kurias vėliau perdavė ligoninės vadovybėje.

Reikalingos priemonės: kvietimai, popierius, gėlės, rašikliai dėžutėse, puodeliai, dovanų maišeliai, gėlės, simbolikai reikalingos priemonės (t.y. atspausdinti lapai adatėlės, kuriomis bus prisegama), rėmeliai.

Logistika: svečiai į renginį vyksta savo transportu.

Maitinimas: „L klubo picerijos“ siūlomas meniu, švediško stalo principo.

Reklama: dalinami kvietimai.

Rėmėjai: VšĮ Raseinių ligoninė, Raseinių rajono savivaldybė, gėlių ir dovanų salonas „Jonė“, A. Starkaus IĮ „RI-KI-KI“.

Mes esame 2 kurso bendrosios praktikos slaugos studentės. Atlikdamos pavasario praktiką VšĮ Raseinių ligoninėje sugalvojome, kad galime surengti renginį slaugytojoms, jų profesinės dienos proga, kuri minima gegužės 12 dieną. Šiam planui įgyvendinti mums reikėjo ne tik pagalbos, bet ir finansavimo. Dėl to kreipėmės į Raseinių ligoninės direktorių ir kitas bendrosios praktikos slaugos studentes, kurios tuo metu atliko praktiką toje pačioje ligoninėje.

Kaip jau žinoma kiekvienas renginys prasideda nuo idėjos.

  • Microsoft Word 522 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (2136 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jovilė
  • Renginio „Slaugytojau, ačiū Tau“ aprašymas
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Renginio „Slaugytojau, ačiū Tau“ aprašymas. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/renginio-slaugytojau-aciu-tau-aprasymas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 11:02
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo