Renginių organizavimas kavinėje referatas


Renginių organizavimas. Temos aktualumas. Temos problema. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Teorinė dalis. Mokslo metų pirmosios dienos šventė. Helloween ‘ o vakarėlis. Šv. Valentino diena. – tasis gimtadienis. Technologinė dalis. Mokslo metų pirmos dienos šventės planas. Halloveen ‘ o šventės planas. Šv. Valentino dienos šventės planas. – tojo gimtadienio šventės planas. Žaliavų ir maisto produktų tiekėjų sąrašas Tiekėjas. Valgiaraštis meniu. Valgiaraštis Mokslo metų pradžios proga. Receptūros Nr. Patiekalo pavadinimas Išeiga. Valgiaraštis Helloween ‘ o vakarėliui. Valgiaraštis Šv. Valentino vakarui. Valgiaraštis 45 – tojo gimtadienio proga. Išvados ir rekomendacijos. Informacijos šaltinių sąrašas.

Renginių organizavimas – tai viena iš daugelio galimybių parodyti savo sugebėjimus, savo fantaziją, meniškumą, komunikabilumą ir dar daugelį dalykų, kurie gali kitus nustebinti, nudžiuginti.

Renginiai gali būti organizuojami restoranuose, kavinėse, baruose, klubuose ar gamtoje (sodybose, aikštėse). Man artimesnis būdas surengti šventę yra kavinėse ar restoranuose.

Darbo tikslas: Suorganizuoti renginius „ Gyvukų “ kavinėje.

Darbo uždaviniai:

pateikti informaciją apie „ Gyvukų “ kavinę;

Aš aprašysiu kaip geriau surengti šioje kavinėje šventes, tai – Mokslo metų pirma diena pirmokėliams; Helloween‘o vakarėlis; Šv. Valentino diena; 45 – asis gimtadienis.

Vaikų stalas dengiamas spalvotomis arba išsiuvinėtomis su kišenėmis servetėlėmis. Stalas serviruojamas tik reikalingiausiais įrankiais ir indais. Saldūs patiekalai ir konditerijos gaminiai puošiami įvairiai, spalvingai. Žvakutes nebūtina dėti ant torto, jos gražiai atrodo ir ant padėklo. Tradicinę gėlių vazelę gali atstoti žaisliukas. Daug džiaugsmo vaikams suteiks ant stalo kiekvienam padėtas žaislas – dovanėlė. Vaikų stalą galime dengt, girliandomis, pačių vaikų padarytomis vietos kortelėmis, kompoziciją kurti pamėgtame vaiko žaisle.Vaikų stalo būtina detalė - daugybė servetėlių. [ 4, 102 p. ]

Apibendrinimas: Visų švenčių organizavimas reikalauja daug pastangų. Reikia viską atlikti atsakingai, nuoširdžiai, stengtis, kad viskas pavyktų kuo geriau. Renginių organizavimas, tai puikus būdas išreikšti savo išmonę, sugebėjimus, parodyti koks esi komunikabilus, mokantis bendrauti su tiekėjais, klientais ir suprantantis ko nori užsakovas.kad renginys pavyktų, svarbu pirmiausia pasidaryti planą, ką ir kaip daryti, viską paskaičiuoti, gerai apsvarstyti. Be to renginį tikrai bus sunku be priekaištų suorganizuoti, jei pats organizatorius nemyli savo darbo.

„ Gyvukų“ kavinė yra įsikūrusi Išlauže, Prienų raj. Kauno plentas 3A. Kavinė nėra didelė, bet labai jauki. Tai viešojo maitinimo įmonė, esanti prie pat pagrindinio kelio. Todėl patogu užsukti pavalgyti pravažiuojantiems. Kitoje kavinės pusėje matyti didieji, garsieji Išlaužo tvenkiniai. Todėl labai dažnai šioje kavinėje lankosi žvejai. Darbo valandos yra nuo 9.00 iki 22.00 val. Tik savaitgaliais dirbam nuo 9.00 iki 23.00 val.

Ši kavinė yra 30 vietų, todėl organizuojami nedideli renginiai.

Interjeras jaukus, paprastas, primena senovinį kaimo interjerą.

Šiame rajone, kur yra įkurta „ Gyvukų “ kavinė, yra dar kelios viešojo maitinimo įmonės. Viena iš jų, šalia „ Gyvukų “ kavinės esanti A. Kižio individuali įmonė. Šioje kavinėje daugiausia vyksta renginių kaip vestuvės, krikštynos, metinės, gimtadieniai ir kt. didesnės šventės. Nes ši kavinė yra žymiai didesnė nei „ Gyvukų “. Joje yra pirtis, trys salės. A. Kižio kavinė yra didžiausias konkurentas. Vienas pliusas „ Gyvukų “ kavinei, kad joje patiekalai ir įvairūs užkandžiai yra pigesni, labiau prieinami paprastiems, nelabai daug uždirbantiems žmonėms. Taip pat šioje kavinėje galima ne tik užsisakyti šventinius pietus ar vakarėlį, bet ir užsukti pavalgyti. Dar norėčiau pabrėžti, kad ši kavinė turi atskirą šventinį valgiaraštį.

Apibendrinimas. Atlikus šią apklausą išaiškėjo, kad daug žmonių nežino pakankamai informacijos apie šios kavinės organizuojamas šventes, teikiamas paslaugas. Tačiau visi apsilankę apklaustieji buvo patenkinti kavinės valgiaraščiu ir norėtų, kad čia būtų suorganizuota jiems svarbi šventė.

Savo baigiamajame darbe aš atliksiu svarbius skaičiavimus, apžvelgsiu informaciją reikalingą organizuojant renginius maitinimo įmonėse, šiuo atveju „ Gyvukų “ kavinėje:

Teorinė dalis apie renginius, organizuojamus šioje kavinėje, informacija apie šventes;

Svečiams jau susirinkus buvo papuoštas stalas. Staltiesė vaikų stalo spalvinga, su saulutėm. Kiekvienam vaikui padėta prie lėkštučių servetėlės. Jos geltonos, sulankstytos kišenėlės forma, o į tą kišenėlę įdėta po saldainį. Taip vaikus iš pat pradžių nudžiugins. Ant stalo jau atėjus svečiams patiekti šaltieji užkandžiai ir gėrimai. Vaikus „ pasitinka “ linksma vaikams klausytis skirta muzika.

Vaikai paliekami užkandžiauti ir labiau pabendrauti, susipažinti su naujais klasės draugais, mokytoja. Salė išpuošta balionais, spalvingais plakatais, sveikinimais su mokslo metų pradžia.

16.00 val. patiekiamas karštas patiekalas.

16.30 val. vaikai baigia valgyti, nurenkamos lėkštės ir pradedamas gražiausio piešinio konkursas.

Vaikai piešia su spalvotais pieštukais, kuriuos dovanoja mokytoja. Už gražiausią piešinį bus apdovanojama knyga „ Haris Poteris “. Už visas išlaidas sumoka tėveliai ir mokytoja.

17.00 val. kaip paskatinimas, pagyrimas už piešinius, patiekiamas desertas.

Vaikai mėgaujasi desertu, klausosi muzikos ir ruošiasi kitoms linksmybėms.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (8064 žodžiai)
  • Jomantė
  • Renginių organizavimas kavinėje referatas
    9 - 1 balsai (-ų)
Renginių organizavimas kavinėje referatas. (2015 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/renginiu-organizavimas-kavineje-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 18:09
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo