Renginių organizavimas Vestuvės


Įvadas. Retoranas „Pilies skliautai“. Renginio užsakymas. Meniu. Renginio scenarijus. Skaičiavimai. Stalo serviravimas ir stalo papuošimas. Valdymo schema. Kokybės analizė. Anketa. Išvados. Literatūra.


Renginių organizavimas – tai darbo, valdžios ir išteklių paskirstymo tarp grupės narių ir jų suderinimo procesas, kuris leidžia pasiekti išsikeltus renginiui tikslus. Tai yra puikus būdas pademonstruoti savo meninius, organizacinius ir kitokius gebėjimus.

Įvairios šventės, tokios kaip vestuvės, jubiliejai, krikštynos, joninės, eiliniai gimtadieniai ir t.t. gali būti švenčiamos daugelyje vietų – restoranuose, kavinėse, baruose, klubuose, kaimo turizmo sodybose, namuose, gamtoje ir panašiai. O, kad šventė būtų geresnė, smagesnė, nuoskeli ir su kuo mažiau įvairių kliučių yra reikalingas jos organizavimas.

Organizuojant kokią nors šventę labai svarbu viską suplanuoti nuo pačių mažiausių smulkmenų, todėl būtina susidaryti nuoseklų, išsamų šventės planą. Reikia iš anksto nuspręsti kokios bus dekoracijos, stalų serviravimas, koks bus valgiaraštis, kokia skambės muzika ir panašiai. O visais šiais dalykai gali pasirūpinti pats žmogus arba renginių organizatorius.

Temos aktualumas: šiais laikais jau yra populiaru pasamdyti renginių organizatorių, kuris suplanuoja mūsų šventes nuo „A iki Z“. Tai labai patogu, nes mums nereikia mėnesių mėnesius galvoti kaip serviruosime stalus, kokia gros muziką ar kuo vaišinsime svečius. Taigi, renginių organizatoriai atlieka didelį darbą, todėl žmonės gali nesirūpinti šventės planavimo rūpesčiais.

23:40 - Vestuvių liudininkų staigmena jauniesiems (Padarytas nuotraukų koležas iš civilinės santuokos rūmų ir rodoma per projektorių);

23:50 - Paruošiama šampano taurių piramidė;

23: 55- Įteikiamas jauniesiems šeimos židinys;

01:30 - Paleidžiami i orą dangaus žibintai su palinkėjimais jauniesiems, fejerverkai;

02:00 - Visą laiką svečiai šoka, kalbasi, mėgaujasi vaišėmis ir gėrimais;

Ant stalo užtiesta kruopšiai išlyginta,švari staltiesė. Jos kraštai turi dengti stalo kojas ir turi būti vienodai nukarę visose stalose pusese.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 64 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1613 žodžiai)
  • Karolina
  • Renginių organizavimas Vestuvės
    10 - 3 balsai (-ų)
Renginių organizavimas Vestuvės. (2016 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/renginiu-organizavimas-vestuves.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:04
×