Reorganizavimo ir restruktūrizavimo skirtumai


Punktas. Sprendimo dėl bendrovės reorganizavimo priėmimas. Punktas. Reorganizavimo sąlygos. Punktas. Ataskaita apie numatomą reorganizavimą. Punktas. Informavimas apie numatomą reorganizavimą. Punktas. Reorganizuojamos bendrovės turi parengti reorganizavimo projektą , kuriame turi būti nurodyta. Punktas. Prievolių įvykdymo papildomas užtikrinimas reorganizuojamų ir dalyvaujančių reorganizavime bendrovių kreditoriams. Punktas. Akcijų keitimas reorganizuojant bendroves. Restruktūrizavimo plano rengimo laikotarpiu be teismo leidimo įmonė negali. Restruktūrizavimo planą įgyvendina restruktūrizuojamos įmonės valdymo organai. Teismas restruktūrizavimo bylą nutraukia , jei yra nors viena iš šių sąlygų. Literatūros sąrašas.

Taigi šio darbo tikslas yra supažindinti su įmonės reorganizavimu ir restruktūrizavimu. Darbo uždaviniai yra:1. Išsiaiškinti kas tai yra reorganizavimas;2. Išsiaiškinti kas tai yra restruktūrizavimas;3. Atrasti reorganizavimo ir restruktūrizavimo skirtumus.

Reorganizavimas asmens pertvarkymas be likvidavimo procedūros. Restruktūrizavimas procesas, apimantis eilę priemonių, skirtų padėti įmonei išvengti bankroto. Sprendimą dėl reorganizavimo priima kiekvienos reorganizuojamos ir reorganizavime dalyvaujančios bendrovės visuotiniai akcininkų susirinkimai.Siūlymą restruktūrizuoti įmonę jos vadovui raštu gali pateikti kreditorius (kreditoriai). Taip pat siūlymo kelti restruktūrizacijos bylą teisė priklauso ir įmonės vadovui. Bendrovė turi parengti reorganizavimo projektą.Įmonė turi parengti restruktūrizavimo planą.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (3936 žodžiai)
  • Kolegija
  • Orinta
  • Reorganizavimo ir restruktūrizavimo skirtumai
    10 - 8 balsai (-ų)
Reorganizavimo ir restruktūrizavimo skirtumai. (2015 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/reorganizavimo-ir-restrukturizavimo-skirtumai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 11:23
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo