Reprezentacinio staliuko kūrimas


Įvadas. Produkto kūrimo/projektavimo dalis. Staliuko paskirtis bei galimybės. Staliuko vizualizacija. Naudojamos medžiagos bei technologija. Produkto įvertinimas aplinkosauginiu požiūriu. Produkto įvertinimas ekonominiu požiūriu. Produkto konkurencinės galimybės Lietuvos ir užsienio rinkose. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiuolaikinėje rinkoje gausu prekių ir paslaugų, tačiau derėtų rinktis tokias, kurios būtų ekonomiškos bei ekologiškos. Ekologija ypač svarbi šiandieniniame pasaulyje, kuriame gausu nuodingų medžiagų kenkiančių ne vien žmonėms, bet ir aplinkai kurioje mes gyvename. Manau, jog mano projektuojamas reprezentacinis staliukas būtų naudingas ir ekologiškas, nereikalaujantis daug lėšų ir pastangų. Jį būtų galima lengvai transformuoti, naudoti mugėse, prezentacijose ir kt.

Darbo tikslas: suprojektuoti reprezentacinį staliuką.

Darbo uždaviniai:

Nustatyti staliuko paskirtį, galimybes ir kt.

Parinkti tinkamas medžiagas suprojektuotam staliukui.

Parinkti tinkamą technologiją staliukui.

Įvertinti staliuką aplinkosauginiu bei ekonominiu požiūriu.

Aptarti suprojektuoto produkto konkurencines galimybes Lietuvos ir užsienio rinkose.

Šiuolaikinėje rinkoje gausu įvairiausių prekių. Stalų bei kitų baldų pasirinkimas yra milžiniškas ir neradus norimo stalo galima jį užsisakyti pagal kiekvieno asmens norimus pageidavimus (pasirinkti norimą spalvą, dydį, formą, medžiagą ir t.t.). Šiais laikais įmanoma beveik viskas...

Mano kuriamo produkto paskirtis labai paprasta, jis atlieka kiekvieną funkciją pagal standartinio stalo galimybes, tačiau nereiktų pamiršti, kad staliukas yra transformeris. Mano produktas (stalas) turi daug daugiau pliusų lyginant su standartiniais stalais. Galime keisti stalo aukštį nuo reprezentacinio (stovimo) staliuko iki sėdimo stalo (tarkim mokiniui ruošiant namų darbus). Tai labai praktiška.

Jūs tikriausiai pastebėjote, kad „stovintys“ stalai vis labiau ir labiau populiarūs, tai gana akivaizdu. Sukurtas kartoninis stalas, bus lankstus ir nešiojamas, prieinamas visiems, patogus ir tinkamas visiems atvejams nuo buitinio staliuko iki konferencijos ar reprezentacijos. Stalo svoris tik 6,5 kg. Dar vienas labai didelis pliusas tas, jog kiekvienas asmuo galės susikurti savo norimą stalo išvaizdą ( tarkim tai galės būti peizažas ar kažkas kita, kurį asmuo pats nusipieš ant stalo).

Staliuko galimybės, kaip jau minėjau tikrai didelės. Jį galima neštis ne tik į muges, reprezentacijas, pritaikyti namuose, bet ir piknikui gamtoje, išvykoje. Staliukas susilanksto, todėl lengvai tilps į automobilį, be to yra nesunkus, galimybė neštis visur kur tik reikia su savimi. Trūkumai tokie, jog baldas neatsparus drėgmei, purvui, ugniai.

  • Technologijos Kursinis darbas
  • Microsoft Word 211 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1736 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ema
  • Reprezentacinio staliuko kūrimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Reprezentacinio staliuko kūrimas. (2015 m. Rugsėjo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/reprezentacinio-staliuko-kurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 16:54
×