Requiem svajonei filmo analizė


Rekviem svajonei. Requiem svajonei recenzija. Requem svajonei. Filmas rekviem svajonei. Requiem svajonei psichologine analize. Requiem for a dream siuzetas. Requiem svajonei analize. Requiem svajonei filmai.

Taip pat priklausomybė televizijai sara be televizijos gyventi negalėjo, kai jos sūnus paimdavo parduoti televizorių ji jo maldaudavo, kad jo nepaimtų, o sulaukusi iš televizijos skambučio labai apsidžiaugė. Ir visiems pasigyrė, kasdien laukė pažadėtosios anketos kurią jai turėjo atsiusti laukdama gyveno iliuzijomis, kaip jai pasiseks ten, apgalvojo ką papasakos nuvykusi, kaip visus sužavės savo pasakojimais apie sūnų ir žinoma savo mylimą vyrą, koks jis jiems geras buvo su sūnumi. Dar vienas iš priklausomybių pavaizduotų šiame filme, tai mums visiems puikiai žinoma, priklausomybė narkotikams. Šiandieniniame pasaulyje tai ne naujiena. Jaunimas dažnai ieško dalykų kurie jiems sunkiomis akimirkomis padėtų pasimiršti ar neturėdami kuom užsiimti dažnai net neitardami, kad prie to gali lengvai įprasti pradeda svaigintis alkoholiu, vartoti narkotikus.

Šis filmas apie priklausomybę, apie tai esu daug girdėjusi mačiusi kitokių filmų apie priklausomybę narkotikams, bet šis skyrėsi nuo kitų filmų tuom, kad tai filmas buvo ne vien apie priklausomybę narkotikams taip pat ir priklausomybę televizijai net ir prisiminimas. Yra daug priklausomybių tokių kaip: alkoholis, tabakas, vaistai ir t.t. , bet nežinojau, kad gal būti priklausomybė televizijai ir prisiminimams.

Žiūrint iš socialinės pusės šie visi žmonės turi labai daug problemų. Sara vieniša našlė, kuri gyvenime nebeturi kuo džiaugtis, turi sūnų kurį labai myli, tačiau jis retai aplanko mamą. Vyrui mirus ji nebeturi su kuo praleisti laiką, todėl jai liko tik namo kaimynės su kuriomis gali pakalbėti. Nors kol ji nebuvo sulaukusi iš tos laidos skambučio su jomis ji taip gerai nesutarė, tas skambutis pakeitė jos gyvenimą visi ją pamėgo kvietė prisėsti šalia, ji pasijuto vėl reikalinga. Sunku pasakyti kokios pagalbos jai reikėtų, galbūt veiklos kokios nors užimtumo, kur galėtu išreikšti save. Taip turėtų pavykti užsimiršti apie vienatvę, neliktų laiko prisiminimas, susirastų naujų draugų su kurias kartu kažką galėtų nuveikti, o ne tik sedėti prie namo ir kalbėtis. Sunkumai su kurias turbut susidurčiau tai įtraukimas ir sudominimas.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (914 žodžiai)
  • Raimonda
  • Requiem svajonei filmo analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Requiem svajonei filmo analizė. (2013 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/requiem-svajonei-filmo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 26 d. 00:09
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo