Resocializacijos projektas Nenuleiskime rankų nuo ateities


Resocializacijos projektas Nenuleiskime rankų nuo ateities Problemos aktualumas. Tikslinė grupė. Projekto tikslas. Projekto laikas ir vieta bei veikla. Projekto eiga. Bendradarbiavimo partneriai.

Problemos aktualumas. Šeimos, kurios piktnaudžiauja alkoholiu, vartoja psichotropines medžiagas, dėl socialinių įgūdžių stokos negeba tinkamai rūpintis vaiku ir prižiūrėti jį, pagal gyvenamąją vietą įtraukiamos į Apskaitą.

2013 m. gruodžio 31 d. duomenimis, iš viso į Apskaitoje buvo 10235 socialinės rizikos šeimos, kuriose augo 20664 nepilnamečiai vaikai. Per 2013 m. į Apskaitą įrašytos 1728 socialinės rizikos šeimos, kuriose augo 3065 vaikai Pastebėtina, kad pastaraisiais metais socialinės rizikos šeimų ir jose augančių vaikų skaičius kito neženkliai. Tai gali lemti prevencinio darbo su šeima trūkumai, nepakankamai išvystytas socialinių paslaugų tinklas savivaldybėse. Taip pat gali būti, kad dėl stebimų tik minimalių pokyčių šeimos išlieka Apskaitoje ilgesnį laiką, kartais iki vaiko pilnametystės. 2013 m. duomenimis beveik trečdalis socialinės rizikos šeimų išbrauktos iš Apskaitos dėl to, kad šeimoje daugiau neliko nepilnamečių vaikų (vaikas tapo pilnamečiu, emancipuotas arba sudarė santuoką, mirė, neterminuotai apribota tėvų valdžia ir vaikui nustatyta nuolatinė globa).

  • Sociologija Projektas
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2014 m.
  • 5 puslapiai (1608 žodžiai)
  • Rasa
  • Resocializacijos projektas Nenuleiskime rankų nuo ateities
    10 - 4 balsai (-ų)
Resocializacijos projektas Nenuleiskime rankų nuo ateities. (2014 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/resocializacijos-projektas-nenuleiskime-ranku-nuo-ateities.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 01:20
×