Restorano praktikos ataskaita


Praktikos ataskaita restorane. Baigiamosios praktikos ataskaita maitinimo imoneje. Gamybos organizavimas restorane. Darbo organizavimas maitinimo imoneje. Personalo atranka restorane. Www.mokslobaze.lt maisto kokybe ir sauga. patiekalu ir jiems ruosti. Restorano darbo analize. Profesines praktikos darbai apie restoranu versla. Gamybos baro ataskaita. Ataskaitos restorane.

Įvadas. Susipažinimas su maitinimo įmone. Restorano „bravaria“ silpnybės ir stiprybės. Restorano „bravaria “ konkurentų analizė. Žaliavų ir prekių tiekimas įmonėje. Restorano patiekalų kainos. Konkurentų patiekalų kainų analizė. Įmonės organizacinė struktūra. Restorano rinkodaros strategija. Darbo užmokesčio sistema. Restorano lankytojų analizė. Darbo vietų organizavimas maitinimo įmonėje. Restorano personalas. Baro darbo organizavimas. Baro gėrimų ir užkandžių asortimentas. Pobūviai. Išvados ir siūlymai. Priedai.

Svarbu žinoti maitinimo verslo pagrindinius dalykus, mokėti paaiškinti kas kam reikalinga ir patiems susitvarkyti su visais įmonėje užduotais gamybos vadovo darbais.

Reikia gebėti ne tik užsakyti prekes ir žaliavas, tvarkyti lydimuosius dokumentus, bet ir mokėti kalkuliuoti patiekalų kainas, įvertinti darbo vietų organizavimą ir darbo pasidalijimą įmonėje.

Baigiamosios praktikos tikslas :

Susipažinti su darbo organizavimu maitinimo įmonėje, įgyti darbo įgūdžius dirbant įvairius nesudėtingus darbus.

Uždaviniai :

Susipažinti su maitinimo įmone, patalpomis, darbo organizavimu įmonėje.

Išanalizuoti žaliavų ir prekių tiekimą įmonėje, gebėti užsakyti prekes ir žaliavas, tvarkyti lydimuosius dokumentus.

Išanalizuoti patiekalų kainas maitinimo įmonėje.

Išanalizuoti lankytojų sudėtį restorane.

Įvertinti darbo vietų organizavimą ir darbo pasidalijimą.

Išanalizuoti maitinimo įmonės darbo grafikus, jų parengimą.

Įvertinti personalo atrankos sistemą įmonėje.

Susipažinti su pobūvių ir baro darbo organizavimu restorane.

  • Microsoft Word 816 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (3254 žodžiai)
  • Kolegija
  • Roberta
  • Restorano praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Restorano praktikos ataskaita. (2012 m. Birželio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/restorano-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 20:37
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo