Restorano valdymas


Atlikta išami analizė apie green cofe imonės valdymą. Įvadas. Bendra informacija apie įmonę. Įmonės atsiradimas. Įmonės veikla. Įmonės valdymo struktūra. Meniu. Įmonės teikiamos paslaugos. Įmonės darbuotojai. Įmonės tikslinė auditorija. Įmonės konkurentai. Įmonės marketingas. Marketingo tyrimai, koncepcijos. Klientų pasitikėjimo įtvirtinimas. Paklausos ir pasiūlos suderinimas. Paslaugos kokybė. Kaina. Rėmimas. Rinkos tyrimai. Sprendimų priėmimas įmonėje. Strateginis valdymas įmonėje. Korporacijos strategija. Bostono konsultacinės grupės matrica. Kokybės valdymas įmonėje. Projektų valdymas įmonėje. Ssgg analizė. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros šaltiniai. Priedas.

Remiantis Lietuvos statistikos departamento turima medžiaga, maitinimo ir gėrimų veikla užsiimančių įmonių Lietuvoje, 2008 metų duomenimis, buvo 2783 vienetai, iš kurių, turinčių nuo 10 iki 19 darbuotojų, – 473 vienetai. Esant tokiam dideliam skaičiui panašia veikla užsiimančių įmonių, pastarosioms tenka gana aiškus, tačiau ir gana sunkus uždavinys – išlikti. Siekiant šio tikslo yra labai svarbu tinkamas ir efektyvus įmonės valdymas – veikla, susijusi su krypties, tikslų ir uždavinių numatymu, planavimu, kaip tuos tikslus pasiekti, turimų išteklių organizavimu tam, kad racionaliu būdu būtų pasiektas tikslas, bei kontroliavimu, t.y. laimėjimų įvertinimu.

Norėdama sužinoti kaip ekonominės krizės metu įsikūrusi įmonė ne tik kad sugebėjo išgyventi recesijos metus, konkurentų pilnoje rinkoje rasti savo vartotojus, tačiau ir plėsti veiklą pasirinkau išanalizuoti UAB „x“ įmonės valdymą. Šią įmonę pasirinkau dėl kelių priežasčių. Pirmoji ta, kad įmonė įsikūrė 2009-aisiais – ekonominio nuosmukio – metais. Antroji, mano dėmesį patraukė restorano pavadinimas – „x“. Trečioji ta, jog apsilankius šios įmonės internetinėje svetainėje susižavėjau neįprastu restoranėlio interjeru, siūlomų paslaugų bei pramogų gausa.

Darbo tikslas – Išanalizuoti UAB „x“ įmonės valdymą.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (6254 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nida
  • Restorano valdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Restorano valdymas. (2013 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/restorano-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 02:03
×