Retoriniai klausimai


Retorinis klausimas pavyzdziai. Retorinio klausimo pavyzdziai. Retoriniu klausimu pavyzdziai. Kas yra retoriniai klausimai. Retoriniai klausimai tai. Retoriniai klausimai pvz. Kas yra retorinis klausimas. Svarbiausi gyvenimo klausimai retoriniai. S geda strazdas. Ar visi klausimai gyvenime retoriniai.

Kodėl žmogus svarbiausius gyvenimo klausimus laiko retoriniais? Koks gyvenimo tikslas? Iš kur viskas atsirado?

Šie du pagrindiniai gyvenimo klausimai neduoda ramybės daugeliui žmonių. Bene kiekvienas bandome į juos atsakyti ir ieškome tam tikro tikslo gyvenime. Prasmės beiėškant susiduriame su viena didžiausių dilemų žmonijos istorijoje. Ar mes esame tik cheminis atsitiktinumas, ar kažkas daugiau? Ar sutinkame, kad egzistuoja žmogaus dvasia? Kylančius klausimus asmenys aiškina dvejopai. Vieni tiki dvasiniu pasauliu ir žmogaus dvasiškumu, o kiti palaiko mokslines teorijas.

Koks yra gyvenimo tikslas? Tai klausimas kurį dažniausiai užduodame, kai prarandame gyvenimo malonumą, nerandame pilnatvės ar tiesiog mums nesiseka. Kiekvieną dieną žmogus susiduria su tam tikrais sunkumais, iššūkiais. Ir koks yra to tikslas? Kam ta kančia ir nemalonumai? Yra dvi skirtingos teorijos, aiškinančios, kas yra gyvenimo tikslas. Tai dvasiškoji ir humanitarinė. Krikščionys tiki, kad gyvenimas žemėje yra tik išbandymas. Dievas nori įsitikinti, ar žmogus yra geras, ar blogas. Norėdamas patekti į dangaus karalystę, asmuo turi paisyti dešimties Dievo įsakymų.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (505 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vardenis
  • Retoriniai klausimai
    10 - 3 balsai (-ų)
Retoriniai klausimai. (2012 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/retoriniai-klausimai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 14:06
×