Retosios rankdarbių technikos


Retosios rankdarbių technikos. Batika Simegrafija Gobelenai Nerimas ant šakutės Kilpinėliai arba frivole Pinikai. Batika. Batika yra vaškams atsparių dažų ant audinių menas. Batikos gamybos procesas. Audinys nuplaunamas, kad būtų pašalintas krakmolas. Simegrafija. Simegrafija (siūlų grafika) - tai siuvinėjimas ant įvairaus popieriaus. Priemonės. Vienspalvio kartono lapas Languoto popieriaus (jei patys piešiate eskizą). Darbo eiga. Ant languoto popieriaus nusipieškite piešinį (galite naudotis liniuote. Pvz. Gobelenai. Gobelenas - Rankų darbo dekoratyvinis austinis sieninis kilimas. Nerimas ant šakutės. Kilpinėliai arba frivolite. Iš mazgų rankomis pinti geometrinio rašto ar virvelių pavidalo dekoratyvinės tekstilės gaminiai.


Batika Simegrafija Gobelenai Nerimas ant šakutės Kilpinėliai arba frivole Pinikai.

Batika yra vaškams atsparių dažų ant audinių menas, kad būtų sukurti gražūs ir spalvingi piešiniai.

Audinys nuplaunamas, kad būtų pašalintas krakmolas, ir sumušamas mediniu plaktuku Kai kurios audinio vietos yra pažymėtos skirtingų pieštukų piešiniais Tos vietos yra padengtos karštu vašku, pagamintu iš parafino ar bičių vaško, naudojant įvairius įrankius Canting yra į rašiklį panašus įrankis, naudojamas vaškui pilti, didesniems plotams užpildyti vašku, naudojamas standus šepetys arba įrankis, vadinamas dangteliu. Po to audinys dažomas Dalys, ant kurių pilamas vaškas, išlaiko originalią spalvą, o kitos dalys yra dažytos Vamzdžių dažymo ir vaškavimo procesas kartojamas, kad būtų sukurtas sudėtingesnis ir įdomesnis dizainas Norint sukurti ryškius įvairių spalvų piešinius, gali būti naudojami įvairūs būdai, pavyzdžiui, ofortas, trafaretai, dažymas dažais Po paskutinio dažymo vaškas pašalinamas. Procesas kartais užtrunka beveik metus, kad audinys būtų paruoštas naudoti.

  • MS PowerPoint 12072 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (423 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aistė
  • Retosios rankdarbių technikos
    10 - 2 balsai (-ų)
Retosios rankdarbių technikos. (2020 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/retosios-rankdarbiu-technikos.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 23:25
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo