Rezonansinio galingumo stiprintuvo tyrimas


Rezonansiniai galios stiprintuvai. Stiprintuvo darbo grafikas. Rezonansinis galios stiprintuvas. Rezonansinis generatorius. Galingumo koeficientas. Pertemptas rezimas rezonansinio. Signalai ir grandines 2 rezonansinio galingumo stiprinimo tyrimas. Krizinis rezimas stiprintuvai. Rezonansiniai tyrimai. Os stiprintuvu rusys.

Darbo tikslas. Ištirti a, b ir c klasių rezonansinio galingumo stiprintuvo savybes bei jo darbą, esant neįtemptam, kriziniam ir pertemptam režimams. Susipažinti su fizikiniais galingumo stiprintuvo procesais. Užduotis. Naudoti prietaisai. Darbo rezultatai. Rezonansinio galingumo stiprintuvo parametrų ir radimas. Stiprintuvo virpamųjų ir amplitudinių charakteristikų ir ku radimas. Pagrindiniai stiprintuvo parametrai esant kriziniam ir pertemptam režimams. Išvados.

Šiame darbe tyriau a, b ir c klasių rezonansinio galingumo stiprintuvo darbą, esant neįtemptam, kriziniam ir pertemptam režimams. Išmatavau ir apskaičiavau parametrus: p2, kp, η ir kitus. Iš stiprintuvo parametrų priklausomybės nuo nukirtimo kampo θ grafikų matome, kad didėjant nukirtimo kampui, didėja stiprintuvo naudingumo koeficientas η, didėja išėjimo signalo galia p2 ir galingumo stiprinimo koeficientas kp. Iš stiprintuvo virpamųjų ir amplitudinių charakteristikų (u2 (u1) ir ku (u1)) grafikų matome, kad esant skirtingoms įtampos ube0 tarp bazės ir emiterio reikšmėms, skiriasi stiprintuvo įtampos stiprinimo koeficientas ku, esant didesnei ube0 ku ir u2 vertės taip pat išauga. Iš oscilogramų, gautų stiprintuvui dirbant kriziniu ir pertemptu režimais, matome, kad krizinio režimo atveju išėjimo įtampa ir kolektoriaus srovės impulsai yra sinusinės formos, o esant pertemptam režimui kolektoriaus srovės forma iškraipoma.

  • Elektronika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 1027 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (746 žodžiai)
  • Giedrius
  • Rezonansinio galingumo stiprintuvo tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Rezonansinio galingumo stiprintuvo tyrimas. (2012 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/rezonansinio-galingumo-stiprintuvo-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:54
×