Rezonansinio galios stiprintuvo tyrimas


Rezonansinio galingumo stiprintuvo tyrimas. Tranzistorinio stiprintuvo tyrimas isvada. Kintamosios sroves stiprintuvas. Riaa stiprintuvo schemos tyrimas isvados.

Rezonansinio galingumo stiprintuvo tyrimas. Darbo tikslas. Darbo užduotis. Matavimų ir skaičiavimų rezultatai, grafikai bei oscilogramos. Lentelė, grafikai ir oscilogramos, gautos tiriant stiprintuvo parametrų priklausomybę nuo nukirtimo kampo. Virpamųjų ir amplitudinių stiprintuvo charakteristikų lentelė ir grafikai. Lentelė ir oscilogramos, gautos tiriant stiprintuvą kriziniu ir pertemptu režimais. Išvados.

Atlikę laboratorinį darbą susipažinome su rezonansinio galingumo stiprintuvo veikimu ir pagrindiniais jo veikimą apibūdinančiais parametrais. Ataskaitoje pavaizduoti pagrindinių stiprintuvo parametrų priklausomybės grafikai nuo nukirtimo kampo. Iš šių grafikų matyti, jog didėjant nukirtimo kampui , įėjimo signalo galia P1 ir naudingumo koeficientas η mažėja, o apkrovos galia P2, sunaudojama galia iš maitinimo šaltinio P0 ir galingumo stiprinimo koeficientas Kp didėja. Taip pat pavaizdavome stiprintuvo virpamųjų ir amplitudinių charakteristikų grafikus. Stiprintuvo virpamoji charakteristika parodo, jog didinant sužadinimo įtampą U1 ir Ube, išėjimo signalo įtampa didėja.

  • Microsoft Word 2163 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (764 žodžiai)
  • Universitetas
  • Martynas
  • Rezonansinio galios stiprintuvo tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Rezonansinio galios stiprintuvo tyrimas. (2012 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/rezonansinio-galios-stiprintuvo-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 05:31
×