RFID technologijos ir galimybių panaudojimas logistikoje


RFID technologijos ir jų panaudojimo galimybės bei paplitimas Lietuvoje. RFID technologijos komponentų analizė. Rfid žymė. RFID žymės būna keletos rūšių. RFID žymių skaitytuvai. RFID technologijos pritaikymas įmonėse ir logistikoje. RFID technologijos pritaikymas gamyboje. RFID technologijos privalumai.


RFID technologijos ir jų panaudojimo galimybės bei paplitimas Lietuvoje.

Tikslas: Aprašyti RFID technologiją, RFID technologijos pritaikymo galimybių analizė, RFID privalumų ir trūkumų analizę. Uždaviniai: Aprašyti RFID technologijos panaudojimo galimybės logistikoje. Aprašyti RFID technologijos privalumų ir trūkumų analizė. RFID technologijos paplitimas Lietuvos įmonės logistiniuose sprendimuose. Tyrimo metodai Mokslinės literatūros analizė, RFID technologijos įmonėje analizė.

Radijo dažnio atpažinimo technologiją sudaro sistema, kurioje yra pagrindinės dalys: RFID įrenginys (RFID žymė), kuriame saugoma informacija. Skaitytuvas, priimantis informacijąiš RFID žymės ir perduodantisjątolesniam apdorojimui. Sistuvas, generuojantis radijo signalus. Antena radijo signalams tarp skaitytuvo ir RFID žymės perduoti.

RFID technologijos pagrindinis komponentas yra RFID žymė. Ji susideda iš antenos ir lusto su procesoriumi. Naudojant anteną siunčiami ir gaunami signalai, o luste yra saugoma informacija – unikalus elektroninis produkto kodas, objekto identifikavimui, prie kurio yra pritvirtinta žymė. Tokios žymės būna įvairių dydžių ir formų, taip pat skirtingų rūšių ir galimybių.

Stacionarūs skaitytuvai: tvirtinami prie kieto pagrindo, naudojama nuskaityti produkciją keliaujančią konvejeriu. Komplektinis skaitytuvas/antena: integruota viena antena sujungta su sakitytuvu, ribotas nuskaitymo atstumas. Rankiniai skaitytuvai: rankose laikomi skaitytuvai su integruota antena, jungiami prei personalinio kompiuterio.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 746 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (544 žodžiai)
  • Universitetas
  • Emilija
  • RFID technologijos ir galimybių panaudojimas logistikoje
    10 - 2 balsai (-ų)
RFID technologijos ir galimybių panaudojimas logistikoje. (2016 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/rfid-technologijos-ir-galimybiu-panaudojimas-logistikoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 21:20
×