Ribos


Ribos. Ribos yra, kaip sienos, jos apsaugo nuo vidinio ar išorinio pasaulio. Kambario sienos gallsource. com. Sienos. Sienos privalo turėti ne tik atramines bei izoliacines savybes. Namų sienos mus uždaro į tam tikrą pasaulį – privatumo ir asmeninės erdvės pasaulį. Žmogus ir siena. Žmogus, įėjęs į kambarį Ieško horizonto linijos Žiūri ar siena atitinka mūsu suvokimą. Žvelgdami į sieną, žiūrime ar ji atitinka mūsų suvokimą. Status kampas, pažįmėtas mėlyna spalva lt. wikipedia. org. Tai, kas išskiria žmogų nuo betkokių technologijų – gebėjimas rasti tai ko trūksta. Žmogus geba sukurti, savo mintyse. Žvilgsnis gali būti smailus - matyti kiaurai sieną. Tai kas ant sienų. Žmogaus matomo horizonto atspindys kuria žmogaus vidinį pasaulį. Visa tai, kas kabo ant sienų, diegia jų kultūrą i mus. Svara ant sienų simbolizuoja darną, leidžia asmenybei atsiskleisti. Apibendrinimas. Sienų paskirtis – būti riba, saugoti, būti projekcine pagalba, kurti pasaulį. Šaltiniai.

Ribos yra, kaip sienos, jos apsaugo nuo vidinio ar išorinio pasaulio.

Žmogus, įėjęs į kambarį: Ieško horizonto linijos Žiūri ar siena atitinka mūsu suvokimą.

Nustato atstumą tarp jo ir sienos Galvoja ko trūksta.

Žvelgdami į sieną, žiūrime ar ji atitinka mūsų suvokimą. Siena sudaryta iš keturių 90° kampų, kuriuos atpažįstame betkokioje situacijoje.

Tai, kas išskiria žmogų nuo betkokių technologijų – gebėjimas rasti tai ko trūksta, projektuoti, išdelioti daiktus.

Žmogus geba sukurti, savo mintyse, tai ko trūksta, tai ko nemato, dėl to žmogus, kaip sakoma, gali žvelgti kiaurai sieną.

  • MS PowerPoint 1706 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (245 žodžiai)
  • Denas
  • Ribos
    10 - 9 balsai (-ų)
Ribos. (2015 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/ribos.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 23 d. 06:47
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!