Rick Riordan knygos Persis Džeksonas ir olimpo Dievai Monstrų jūra pristatymas


RICK RIORDAN Persis Džeksonas ir olimpo dievai monstrų jūra. Po sudėtingos vasaros Persis Džeksonas pradėjo lankyti naują mokyklą. Kiklopas. Atvykęs į stovyklą jis pamatė stovyklą visą suniokotą. Dėl talijos pušies apnuodijimo buvo apkaltintas Cheironas ( kentauras ). Tantalas. Hermis Persiui buvo davęs termosą ( su vėju ) ir pakelį tablečių. Persis su Anabeta. Persis. Pagaliau jie pasiekė savo tikslą Polifemo sala.


Po sudėtingos vasaros Persis Džeksonas pradėjo lankyti naują mokyklą. Mokslo metai jam praėjo neįprastai ramiai, bet prie jo prisikabino Taisonas- storas valkata. Už tat paskutinę mokslo metų dieną ,, pabaisa “ išgelbėjo Persiui gyvybę nuo milžiniškų kiklopų. Maža to Džeksonas sužinojo apie apnuodytą Talijos pušį.

Atvykęs į stovyklą jis pamatė stovyklą visą suniokotą. O ant Talijos kalvos Klarisa kovojo su dvejais geležiniais buliais. Netrukus prie jos prisidėjo persis ir patraukė vieno iš dviejų bulių dėmesį.

Dėl talijos pušies apnuodijimo buvo apkaltintas Cheironas ( kentauras ), nes jis buvo Krono sūnus. Stovyklos vadovavimą perėmė Tantalas ( miręs žmogus kuris tūkstantmečiams buvo prakeiktas ( jis negali valgyti ir gerti )).

Persis su Anabeta dar karta atsuko Hermio termosą ir su savo valtele nusigavo iki Ajajės salos. Tenais jie sutiko ponia K.K.( Kirkę ) kuri pavertė Persi jūrų kiaulyte. O Anabeta pabėrusi tabletes persi ir likusias kiaulytes atvertė žmonėmis. Visi piratai užsipuolė Kirkę ir ją užmušė. Tuo metu draugai jau buvo lauke ir rinkosi laivą, Persis išsirinko pirato Juodabarzdžio burlaivį. Džeksonas galėjo valdyti laiba mintimis.

Pagaliau jie pasiekė savo tikslą Polifemo sala, bet ten sutiko milžiniškų piktų avių bandą.

  • MS PowerPoint 2134 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (628 žodžiai)
  • Mokykla
  • Augustinas
  • Rick Riordan knygos Persis Džeksonas ir olimpo Dievai Monstrų jūra pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Rick Riordan knygos Persis Džeksonas ir olimpo Dievai Monstrų jūra pristatymas . (2017 m. Lapkričio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/rick-riordan-knygos-persis-dzeksonas-ir-olimpo-dievai-monstru-jura-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 08:39
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo