Riebi oda referatas


Įvadas. Riebi oda. Seborėja. Egzema. Aknė. Komedonai. Spuoguotos veido odos priežiūra. Veido odos priežiūra grožio salone. Riebios veido odos ypatumai. Riebios odos priežiūra. Išvados. Literatūra.

Riebi veido oda atsiranda dėl per daug aktyvios riebalų ir prakaito liaukų sekrecijos. Riebi veido oda dažniausiai yra pilkšva, blizganti, jos poros išsiplėtusios. Kartais ji panaši į apelsino žievę. Riebi veido oda nėra jautri atmosferos veiksniams, vandeniui ir muilui, bet neatspari infekcijai, greitai supūliuoja. Seborėja – tai odos riebalų apykaitos sutrikimas. Riebalų liaukos išskiria per daug riebalų, kurie yra chemiškai pakitę. Seborėja prasideda tose odos vietose, kur daugiausia riebalų liaukų – ant juosmens, kaktos, nosies, smakro, krūtinės, tarp menčių, taip pat didelėse odos raukšlėse ir plaukuotose kūno vietose. Seborėja atsiranda ir plinta dėl daugelio dalykų: sutrikus nervų sistemos veiklai ir medžiagų apykaitai, nutukus, netinkamai maitinantis, nuolat užkietėjus viduriams, nesilaikant švaros.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (4187 žodžiai)
  • Jurgita
  • Riebi oda referatas
    8 - 1 balsai (-ų)
Riebi oda referatas. (2014 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/riebi-oda-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 14:29
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo