Riedmenu traukos teorija


Automobiliu traukos priemones. Traukos priemones. Riedmenu traukos namu darbai. Traukinio judejimo varzos. Uždavinys rasti traukinio judėjimo varžas. Traukinio stabdymo kelio apskai2iavimas. Lokomotyvu traukos teorija. Riedmenu traukos teorija kursinis projektavima s.

Įvadas. Lokomotyvo pagrindiniai techniniai duomenys. Nagrinėjamo kelio ruožo (a-b tarpstočio) redukavimas. Pagrindinės traukinio važiavimo varžos apskaičiavimas. Papildomų traukinio važiavimo varžų apskaičiavimas. Traukinio atstojamųjų jėgų apskaičiavimas ir diagramos sudarymas. Traukinio masės apskaičiavimas ir patikrinimas. Traukinio sustojimo kelio apskaičiavimas. Profilio pradiniame elemente. Apytikrio judėjimo laiko tarp stočių a ir b apskaičiavimas. Degalų sąnaudų nagrinėjamam kelio ruožui nustatymas. Išvados. Literatūra.

Šių dienų pasaulyje yra neįsivaizduojama viena iš transporto priemonių – traukinys. Žmonės jais keliauja, įmonės gabena prekes, atlieka tarptautinius įvairių krovinių pervežimus. Tačiau norint naudotis šia transporto priemone, neužtenka vien įsigyti bilietą ir įsėsti į traukinio vagoną ar perduoti atlikti užsakyto krovinio pervežimą.

Viena iš šių transporto priemonių gamintojų užduočių yra sukurti ne tik patvarius ir saugius bėginius traukinius, tačiau sukurti juos tokius, kad išlaikytų krovinio masę, gebėtų pilnai pakrauti pakilti į kalną ar riedėdami nuo nuokalnės išlaikytų saugų greičio intervalą. Tai atsakinga užduotis tiek krovininių tiek keleivinių traukinių gamintojų specialistams, nes atlikti netiklūs skaičiavimai gali sukelti ne tik didžiulius nuostolius įmonėms, kroviniams, tačiau sukelti ir rimtas pasėkmes šia transporto priemone besinaudojantiems keleiviams.

Taigi, šio namų darbo tikslas yra išnagrinėti su traukinio judėjimo varžas (įvairiais traukos režimais), traukinio stabdymo kelią, degalų sąnaudų ruože skaičiavimo metodika. Išmokti redukuoti kelio ruožus, taip pat braižyti Atstojamųjų jėgų diagramą trims judėjimo režimams – traukos, laisvos eigos, bei stabdymo.

  • Mechanika Namų darbas
  • Microsoft Word 204 KB
  • 2013 m.
  • 29 puslapiai (3078 žodžiai)
  • Tautvydas
  • Riedmenu traukos teorija
    10 - 1 balsai (-ų)
Riedmenu traukos teorija. (2013 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/riedmenu-traukos-teorija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 20:57
×