Riešutų duona recenzija


Riesutu duona aprasymas. Riesutu duona knyga. Riesutu duona analize. Riesutu duonos recenzija. Riesutu duona knygos aprasymas. Riesutu duona filmas recenzija. Saulius šaltenis riešutų duona knygos aprasymas. Riesutu duona aprasymas knyga. Riesutu duona filmo recenzija. Riesutu duona knyga aprasymas.

Recenzija apie „riešutų duoną“. „Riešutų duona“ – Andriaus šato ir jo šeimos gyvenimo istorija, atspindinti tuometinio laikotarpio gyvenimo aplinkybes bei sprendžianti buitines problemas.

Režisierius Arūnas Žebriūnas savo režisuotame filme „Riešutų duona“ vaizduoja dviejų kaiminystėje gyvenančių šeimų – Kaminskų ir Šatų konfliktą. Suaugusieji nesutaria, nesugebėdami priimti bendrų abipusių sprendimų buitiniais klausimais, negerbia vieni kitų. Vaikai taipogi perima tėvų panieką vieni kitiems ir nekenčia vienas kitų, tačiau praėjus keleriems metams Liuka Kaminskaitė ir Andrius Šatas įsimyli vienas kitą. Taip jie pradeda maištauti prieš vyresniuosius, užsiima neleistinais dalykais bei ekstremaliomis pramogomis ir reikalauja teisės mylėti vienas kitą.

Tarp filmo ir knygos yra itin ryškūs skirtumai kaip, pavyzdžiui, Andriaus tėvas filme yra labiau atskleista asmenybė negu apsakyme, daugiau vaizduojama jo meilė muzikai. Dar vienas itin ryškus skirtumas tarp knygos ir filmo – veikėjo Aliuko Šovinio romanas su mokytoja Irena Meškute, kuris filme yra visiškai pakeičiamas: Aliuko šovinio kaip personažo filme nėra, vietoje jų romano yra vaizduojama meilės nuotykis tarp Irenos Meškutės bei Antano Šato.

  • Lietuvių kalba Recenzija
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (277 žodžiai)
  • Evelina
  • Riešutų duona recenzija
    10 - 3 balsai (-ų)
Riešutų duona recenzija. (2014 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/riesutu-duona-recenzija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 20:04
×