Rietavo veterinarine sanitarija, veiklos procesu analize


Rietavo veterinarinė sanitarija, uab veiklos procesų analizė. Praktikos ataskaitos vertinimo kriterijai. Lentelių sąrašas. Paveikslų sąrašas. Įvadas. Bendrovės pristatymas ir vadybos funkcijų bei verslo procesų analizė. Pirminė informacija apie įmonę. Pagrindinės įstatų nuostatos. Informacija apie bendrovės darbuotojus. Benrovės valdymas. Rietavo veterinarinė sanitarija, uab stiprybių, silpnybių ir galimybių ir grėsmių (ssgg) analizė. Komercijos skyrius. Personalo atrankos, mokymo, darbo užmokesčio ir motyvacijos sistemų analizė. Vadovo veiklos analizė. Užsakymų priėmimas įmonėje. Dalykinė komunikacija. Bendrovės ryšių su visuomene priemonės. Bendrovės darbuotojų neverbalinė komunikacija. Informacinių technologijų (it) naudojimas. Įmonės veiklos internacionalizacija. Pagrindiniai veiksniai, sąlygojantys įmonės veiklą. Marketingas. Marketingo komplekso taikymas. Marketingo tyrimai. Inovacijos. Strateginis valdymas. Apskaita ir finansai. Išvados ir pasiūlymai. Orgazacinių pokyčių valdymas. Pokyčių samprata. Orgazacinių pokyčių valdymo modeliai. Literatūros sąrašas.

Kur dingo visos naujovės? Kai kuriose bendrovėse jos prapuolė patekusios į įprasto verslo gniaužtus, nors tai nuostolinga. Kaip kartais prieštaraudami sveikai logikai elgiasi žmonės, taip daro ir organizacijos. Tarsi kitaip elgtis tiesiog negalėtų. Bendrovės užsidaro pačių sukurtuose suvokimo „rėmuose“, apsaugančiuose nuo naujovių. Iš dalies patogu dirbti žinomoje, patogioje aplinkoje. Tokie rėmai mažina netikrumą, nes nustato ribas, kurios mums taip pat padeda kurti prasmę ir užtat mums tampa tikrove. Tačiau būtent šis pažinimo ir prasmės jausmas ir sudaro didžiausių kliūčių pokyčiams ir naujovėms.

Bendrovėse vykstančių ir sąmoningai vykdomų pokyčių įtaka jų veiklos efektyvumui nuolat didėja ir akivaizdu, kad ateityje dar didės. Todėl pokyčiams suvaldyti, reikia pasirinkti teisingą pokyčių valdymo modelį. Nereikia pamiršti, jog pokyčių valdymas sukuria sėkmes ir nesekmės. Įvydytas technologinis, struktūrinis ar strateginis pokytis dažnai seka su finansinėmis, socialinėmis ar kultūrinėmis pasekmėmis.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 201 KB
  • 2013 m.
  • 43 puslapiai (10612 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linas
  • Rietavo veterinarine sanitarija, veiklos procesu analize
    10 - 3 balsai (-ų)
Rietavo veterinarine sanitarija, veiklos procesu analize. (2013 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/rietavo-veterinarine-sanitarija-veiklos-procesu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 12:08
×