Rimi Lietuva praktikos ataskaita


Paveikslų sąrašas. Įvadas. Įmonės veiklos sritys ir struktūra. Logistikos veiklos sritys, atliekamos operacijos bei funkcijos įmonėje. Logistinių operacijų dokumentai bei atsikaitymas su klientais. Atsargų laikymas ir darbų saugumas. Pagrindiniai veiksniai įtakojantys logistinę grandinę. Išvados. Priedai.


Praktiką atlikau uždaroje akcinėje bendrovėje ,,Rimi Lietuva“. Įmonė užsiima ūkine veikla, apimančia prekių gamybą ir komerciją, jų tarpusavio sąveiką. Komercija – būdas, kuriuo rinkoje pakeičiami prekės savininkaiUAB „Rimi Lietuva“ – nuolat auganti privati Lietuvos įmonė, didžiausio Baltijos šalyse mažmeninės maisto produktų ir pramoninių prekių prekybos tinklo operatorė. Bendrovė plačiai bendradarbiauja ne tik su komercinėmis įmonėmis, kurios teikia prekes kaip tarpininkai, bet ir su Lietuvos įmonėmis - gamintojais, kurios teikia savo pagamintas prekes. Daugelis prekių yra importuojama tiesiogiai iš ES šalių gamintojų. Įmonė su savo tiekėjais atsiskaito mėnesio gale banko pavedimais. Įmonė įsikūrusi Gegužių gatvė 30, Šiauliai. ,,Rimi Hypermarket‘‘ darbuojasi 73 žmonės. Įmonės saugumą užtikrina ir su saugumu susijusius klausimus tvarko samdoma ,,Argus‘‘ įmonė. Praktikos atlikimo laikas nuo 2016 01 04 iki 2016 01 28.

Praktikos tikslas - įgyti praktinės patirties taikant logistines operacijas, susipažinti su veiksniais darančiais įtaką verslui. Išnagrinėti įmonės darbų saugos reikalavimus.

1.      Susipažinti su įmonės veiklos sritimis, struktūra, apžvelgti atskirų jos padalinių veiklą.

3.      Susipažinti su įmonėje taikomomis logistinėmis operacijomis ir išanalizuoti jų funkcijas.

4. Išnagrinėti pagrindinius logistinių operacijų dokumentus, išmokti juos įforminti.

5. Išsiaiškinti, kokią atsargų laikymo įrangą naudoja įmonė. Stebėti krovos darbų eigą.

7. Išnagrinėti, kaip vyksta klientų atsiskaitymai už suteiktas paslaugas.

UAB ,,Rimi Hypermarket“ įsikūrusi adresu Gegužių gatvė 16, Šiauliai. Įmonės pagrindiniai tikslai: plėsti parduotuvių tinklą Lietuvoje, stiprinti partnerių pasitikėjimą, konkuruoti su kitomis mažmeninės-didmeninės prekybos įmonėmis, plėsti siūlomų prekių asortimentą, nuolat tobulinti parduotuves. „RIMI“ užsiima ūkine veikla, apimančia prekių gamybą ir komerciją, jų tarpusavio sąveiką. Komercija įmonėje apima: įmonei reikalingų gamybinių išteklių (darbo, kapitalo, žemės) pirkimą atitinkamoje rinkoje, pagamintų daiktų bei paslaugų pardavimą prekių rinkoje. Bendrovė plačiai bendradarbiauja ne tik su komercinėmis įmonėmis, kurios teikia prekes kaip tarpininkai, bet ir su Lietuvos įmonėmis - gamintojais, kurios teikia savo pagamintas prekes. Daugelis prekių yra importuojama tiesiogiai iš ES šalių gamintojų. ,,Rimi Hypermarket“ šiuo metu dirba 73 darbuotojai.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 362 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (2121 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mangirdas
  • Rimi Lietuva praktikos ataskaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Rimi Lietuva praktikos ataskaita. (2016 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/rimi-lietuva-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 05:38
×