Rinkliavos Lietuvoje ir jų administravimo ypatumai


Rinkliavos Lietuvoje ir jų administravimo ypatumai. Darbo tikslas - išnagrinėti rinkliavas Lietuvoje ir jų administravimo ypatumus. Rinkliavos Lietuvoje. Konsulinis mokestis. Konsulinis mokestis imamas remiantis Lietuvos Respublikos sutartimis su kitomis valstybėmis. Žyminis mokestis. Žyminis mokestis yra vienas iš seniausių rinkliavų mokesčių. Valstybės rinkliava. Valstybės rinkliava imama už įstatymuose. Mokesčiai už pramoninės nuosavybės objektų registravimą. Mokesčių už pramoninės. -2018 metų rinkliavų vertinimas. M. M. M. Išvados. Mokesčiai yra svarbiausias pajamų šaltinis valstybei. Išanalizavus 2016-2018 metų rinkliavas valstybės biudžete.


Darbo tikslas - išnagrinėti rinkliavas Lietuvoje ir jų administravimo ypatumus. Darbo uždaviniai: Pateikti rinkliavų Lietuvoje rūšis. Išanalizuoti 2016 – 2018 metų rinkliavas nacionaliniame biudžete.

Žyminis mokestis yra vienas iš seniausių rinkliavų mokesčių. Šį mokestį moka fiziniai ir juridiniai asmenys. Rinkliava mokama už ieškinius, pareiškimus teismui, prašymus peržiūrėti sprendimus, apeliacinius skundus, išduodamus procesinius dokumentus, prašymus taikyti apsaugos priemones, prašymus dėl proceso atnaujinimo.

Išanalizavus 2016-2018 metų rinkliavas valstybės biudžete, matome, rinkliavų ir mokesčių už pramonės nuosavybės objektų registravimą daugiausia buvo surinktą 2017 metais. Nagrinėjant žyminio mokesčio plano įvykdymą matome, kiekvienais metais planas įvykdytas. Rinkliavas lyginant su tiesioginiais mokesčiais, jos užimą nedidelį dalį.

  • MS PowerPoint 98 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (391 žodžiai)
  • Kolegija
  • Luka
  • Rinkliavos Lietuvoje ir jų administravimo ypatumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Rinkliavos Lietuvoje ir jų administravimo ypatumai. (2019 m. Rugsėjo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkliavos-lietuvoje-ir-ju-administravimo-ypatumai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 23:54
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo