Rinkodara dovanos


Komandos pavadinimas 4 business women. Paslaugos pavadinimas „Pick a Gift“. Paslauga. Kodėl būtų paklausi. Privalumai. Trūkumai. Konkurentai. Lietuvoje. Užsienyje. Rinkodaros aplinkos analizė. Makroaplinka. BVP. Ekonominė aplinka. Nedarbas. Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis. Infliacija. Politinė – teisinė aplinka. Socialinė – kultūrinė aplinka. Mokslinė - technologinė aplinka. MIKRO aplinka. Pirkėjai. Tiekėjai. Konkurentai. Tikslinė rinka. Ateities tikslinės rinkos perspektyvos. Planas rinkos tyrimas. Rinkos tyrimų forma. "Naujos dovanų teikimo paslaugos rinkos tyrimas". Respondentai. Anketos klausimai. Anketa padės išsiaiškinti. Naudota literatūra.

Tai bus tinklalapis įmonėms ir fiziniams asmenims, kuriame ten jų vadovas, ar kažkoks atsakingas žmogus, paprastas asmuo galės kalendoriuje sužymėti gimtadienių datas, galbūt vestuvių, įvairių švenčių datas, per kurias norės tą darbuotoją pasveikinti. Tai mūsų tinklalapyje, jie pažymėję tam tikra datą, galės iš karto ir išsirinkti dovaną, iš mūsų partnerių parduotuvių, surašyti laiką, datą, adresą kur pristatyti. Kiekvienas atstovas/žmogus galės asmeniškai užsiregistruoti(užsiregistruojant turės pateikti savo banko sąskaitos numerį ir kitą informaciją, galbūt sudaryti sutartį dėl elektroninės bankininkystės) ir turėti kalendorių, kurį galės pildyti (beto siūlome užpildyti apie žmogų anketą apie jo pomėgius ir pagal juos sistema automatiškai išmestų susijusias dovanas iš kurių žmogus galėtų pasirinkti). Išsirinkus dovaną, mes priimtume užsakymą ir jį patvirtintume, o pinigai bus nuskaičiuojami automatiškai tik tada, kai prekė bus pristatyta gavėjui. Mes išsiskirsime iš kitų parduotuvių tuo, kad žmogus galės, bet kuriuo metų laiku užsakyti dovaną nepriklausomai nuo to, kada yra proga, bei užtikrinsime prekės rezervavimą.

  • Marketingas Projektas
  • Microsoft Word 258 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (3414 žodžiai)
  • Meida
  • Rinkodara dovanos
    10 - 3 balsai (-ų)
Rinkodara dovanos. (2014 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodara-dovanos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 01:56
×