Rinkodara odontologijos praktikoje: būdai pritraukti daugiau pacientų


Odontologijos marketingas. Kaip odontologui pritraukti pacientu.

Įvadas. Bendroji rinkodara. Rinkodaros idėja - kas tai? Idėjų šaltiniai. Idėjų generavimo būdai. Kaip pasirinkti? Rinkodaros idėjos nauda. Kam reikalingas prekės ženklas? Prekės ženklas- kas tai? Koks prekės ženklas yra geras? Rinkos analizė. Konkurencijos analizė. Pacientų analizė. Kainodara. Reklama. Pagrindinis reklamos tikslas. Reklamavimosi formos ir būdai. Rinkodara internete. Vidaus rinkodara. Išvados. Naudota literatūra.

Paslaugų sfera yra viena iš perspektyviausių, greičiausiai besivystančių ekonomikos sričių. Ne išimtis ir sveikatos paslaugų teikimu užsiimančios organizacijos. Čia labai svarbus tampa paslaugų marketingas – tai paslaugų realizavimo ir rėmimo procesas, orientuotas į vartotojų poreikių tenkinimą; tai visi veiksmai, kurie padeda paslaugai pasiekti vartotoją. Marketingas sveikatos sektoriaus įstaigose nėra labai plačiai taikomas. Dauguma privačių klinikų tenkinasi jau esamu pacientų skaičiumi, tačiau vis didėjančiai konkurencijai to neužtenka.

Yra penki „instrumentai“ sudarantys rinkodaros kompleksą, kurie pasitelkiami naujiems pacientams pritraukti ir jau esamiems išlaikyti:

1.Prekė/paslauga ir visi jos atributai (vardas, įvaizdis, garantijos).

2.Kaina ir jos reguliavimas (konkurentų analizė, kainodaros politika, nuolaidų sistema, pardavimo sąlygų nustatymas).

3.Prekių/paslaugų paskirstymas (paslaugos organizavimas iki tol, kol pasiekia pacientą).

4.Rėmimas (visos priemonės nuo reklamos iki asmeninio pasiūlymo, - skatinančios pirkti).

5.Personalas įgyvendinantis parengtas rinkodaros programas (personalo kvalifikacijos kėlimas, suteikiamų įgaliojimų ir atsakomybės ribos, lojalumas).

  • Medicina Referatas
  • Microsoft Word 76 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (4999 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Rinkodara odontologijos praktikoje: būdai pritraukti daugiau pacientų
    10 - 4 balsai (-ų)
Rinkodara odontologijos praktikoje: būdai pritraukti daugiau pacientų. (2014 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodara-odontologijos-praktikoje-budai-pritraukti-daugiau-pacientu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 02:47
×