Rinkodaros aplinkos ir rinkodaros komplekso elementai AB Klaipėdos nafta


Įvadas. Rinkodaros aplinkos ir rinkodaros komplekso elementų teorija. Rinkodaros komplekso makro aplinkos elementai. Rinkodaros komplekso mikro aplinkos elementai. Rinkodaros komplekso elementai. Verslo makro ir mikro aplinka ab„Klaipėdos nafta“. AB „Klaipėdos nafta” veiklos pristatymas. Makro ir mikro aplinkų analizės AB „Klaipėdos nafta”. Rinkodaros komplekso elementų pritaikymas AB „Klaipėdos nafta”. Išvados. Literatūros sąrašas.

1.Rinkodaros aplinkas sudaro makroaplinka ir mikroaplinka. Makro aplinką sudaro ekonominė aplinka, socialinė ir kultūrinė aplinka, politinė ir teisinė aplinka, mokslinė ir technologinė aplinka, bei gamtinė aplinka. Mikroaplinką sudaro pirkėjai, tiekėjai, partneriai, konkurentai. Labai svarbu išanalizuoti ir tinkamai įvertinti visas įmonę veikiančias aplinkas bei rinkodaros komplekso elementus. Apibūdinant situaciją rinkoje svarbu nustatyti jos esamą būklę, kokie aplinkos veiksniai ją įtakoja, atlikti rinkos kitimo tendencijų ir potencialo analizę bei panagrinėti pardavimų prognozes keletui metų į priekį.

2.Galima teigti, jog AB „Klaipėdos nafta“ vaidina ypatingai svarbų vaidmenį, aprūpinant Lietuvos rinką nafta ir jos produktais. AB „Klaipėdos nafta“ veikia nuolatos kintamoje aplinkoje. Visi makro ir mikro aplinkų elementai daro mažesnę ar didesnę įtaką šiai bendrovei. Todėl AB „Klaipėdos nafta“ vadovas nuolatos turi stebėti aplinką, joje vykstančius pokyčius, aktualijas ir į tai reaguoti. Politinė – teisinė aplinka, kaip ir kiekvieną įmonę, ne išimtis ir AB „Klaipėdos nafta“, veikia stipriai, nes privalu laikytis įstatymų. Įmonė daug investuoja į naujas technologijas, tai technologinė aplinka veikia įmonę tiek, kiek tos technologijos kainuoja.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (3789 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paulius
  • Rinkodaros aplinkos ir rinkodaros komplekso elementai AB Klaipėdos nafta
    8 - 1 balsai (-ų)
Rinkodaros aplinkos ir rinkodaros komplekso elementai AB Klaipėdos nafta. (2014 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-aplinkos-ir-rinkodaros-komplekso-elementai-ab-klaipedos-nafta.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 17:29
×