Rinkodaros komplekso įmonės analizė skaidrės


Darbo tikslas – išnagrinėti Uab „Jogminda“ rinkodaros kompleksą. Rinkodaros komplekso samprata. Rinkodaros komplekso elementai. Uab „Jogminda“ rinkodaros komplekso analizė. Paslauga. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas ir ryšiai su visuomene. Politika. Žmonės (aptarnaujantis personalas). Įranga. Įvaizdis. Išvados.

UAB „Jogminda“ rinkodaros komplekso analizė Telšiai, 2014.

Darbo tikslas – išnagrinėti UAB „jogminda“ rinkodaros kompleksą.Darbo objektas – paminklų gamyba.Darbo uždaviniai:1. Išnagrinėti ir pateikti ronkodaros komplekso elementus;2. Išanalizuoti UAB „Jogminda“ rinkodaros kompleksą.

Paslaugų sferoje rinkodaros kompleksą sudaro šie elementai (7P): prekė; kaina; paskirstymas; rėmimas; ryšiai su visuomene; politika; žmonės.

Įmonė produkcijos kainas nustato pagal sąnaudų įvertinimą. Paklausa yra didelė ir atsižvelgiant į tai, kliento prašymu kainos gali būti koreguojamos (sumažinama iki 100 Lt). Įmonė taiko nuolaidų sistemą. Direktorius atsižvelgia į užsakymų skaičių ir nuolaidas taiko pagal sezoną. Didžiausia klientui suteikiama nuolaida siekia iki 15 %. Vasaros sezonu nuolaidas taiko didesniam klientų skaičiui, o atėjus žiemos metui nuolaidos taikomos mažesniu procentu – 10%. Lojaliems klientams suteikiama maksimali nuolaida neatsižvelgiant į metų laiką, su tikslu – juos išlaikyti.

Įmonės direktorius S. Jogminas priima užsakymus iš klientų susitarus ir atvažiavus į parduotuvę. Priėmus produkcijos užsakymą, jis yra vykdomas. Pagamintą produkciją įmonės darbuotojai pagamina ir pristato į vietą. Kapinėse sumontuoja paminklą, bortelius, kampus, pasitelkus dar kelis darbuotojus. Jie lengvai atlieka savo darbą ir klientams užtikrina aukštą produkcijos kokybę. Pagrindinis įmonės prekių tiekimo metodas – mažmeninė prekyba. Produkcija siūloma įmonės parduotuvėje (Muziejaus g. 35). Klientai apsilankę parduotuvėje gali pasirinkti įvairaus tipo kokybiškus antkapius, paminklus ir židinius. Įmonės pagrindinė ir svarbiausia atsarga yra akmuo.

  • MS PowerPoint 182 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (1095 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintautė
  • Rinkodaros komplekso įmonės analizė skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Rinkodaros komplekso įmonės analizė skaidrės. (2014 m. Birželio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-komplekso-imones-analize-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 16:26
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo