Rinkodaros logistikos praktika ir jos efektyvumo galimybės


Įvadas. Marketingo logistikos pagrindai. Marketingo logistikos strategija. Logistika pirkimo ir tiekimo funkcijos. Kainos ir kokybės santykis logistikoje. Įtaka paskirstymo grandinėms. Rinkodaros logistikos praktika Lietuvoje ir užsienyje. Logistikos kaštai. Logistikos vertė įvertinimas ir pardavimas. Visuminių išlaidų analizė. Segmento pelningumo analizė. Strateginis pelno modelis. Akcininkų pelnas. Logistika ekonominio efektyvumo didinimo galimybės. Logistika tradicinis ir naujas požiūris. Informacinių technologijų taikymas logistikoje. Informaciniai paskirstymo tinklai. Internetas, kaip pagalbinė priemonė logistikos veikloje. Išvados. Literatūra.

Šiandienos pasaulio rinkoje kartais yra lengviau parduoti prekę nei fiziškai ją pri¬statyti vartotojams. Bendrovės privalo pasirinkti geriausius būdus sandėliuoti, tvar¬kyti ir kilnoti savo produkciją bei paslaugas, kad tinkamas jų asortimentas tinka¬mu laiku ir tinkamoje vietoje būtų prieinamas vartotojams. Logistikos efektyvu¬mas turi didelę įtaką ir vartotojų pasitenkinimui, ir bendrovės sąnaudoms. Nevy¬kusi paskirstymo sistema gali sužlugdyti kitais požiūriais gerą rinkodaros veiklą.

Mūsų darbo uždavinys - išnagrinėti rinkodaros logistikos esmę ir reikšmę, logistikos sistemos tikslus, pagrindines jos funkcijas, kaštų vertinimo metodus bei informacinių technologijų svarbą marketingo logistikoje.

Temos aktualumas - marketingo logistika klientams yra akivaizdi, i ją įeina logistikos dalis, kuri garantuoja, kad reikalingas kiekis tinkamos kokybės reikalingų prekių būtų gaunama tinkamu laiku.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 45 KB
  • 2014 m.
  • 24 puslapiai (7310 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurelija
  • Rinkodaros logistikos praktika ir jos efektyvumo galimybės
    10 - 3 balsai (-ų)
Rinkodaros logistikos praktika ir jos efektyvumo galimybės. (2014 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-logistikos-praktika-ir-jos-efektyvumo-galimybes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 11:13
×