Rinkodaros planas: nėščiųjų mankštos


Verslo aprašymas. Paslaugos poreikis. Konkurencija. Pest analizė. Ssgg anizė. Paslauga. Kainodara. Paslaugos teikimas. Rėmimo elementai ir priemonės. Komanda. Fizinis paslaugumas. Paslaugos kokybė. Tolimesni rnkodaros veiksniai. Rizikos įvertinimas. Išvados. Litertūra.


Kuriamos įmonės verslo idėja – atidaryti nėščiųjų moterų sveikatingumo centrą „Rask laiko sau“ kuris teiks kinezetarapijos paslaugas. Besilaukiančios moterys galės pajusti kineziterapijos efektyvumą ir naudingumą nėštumo metu, taip pat fizinių pratimų, atliekamų salėje ir vandenyje, įtaką. Teikiamos paslaugos būtinumą pasirenka pats klientas ar jam reikalinga ar ne, nes teikiamos paslaugos nėra būtiniausios bei kasdieninės, tad įmonė turi stengtis visais įmanomais būdais privilioti ir išlaikyti klientą. Pagrindiniai įmonės siekiami tikslai yra šie:

Sėkmingai ir pelningai dirbti kintančiomis rinkos sąlygomis.

Nėščiųjų sveikatingumo centras bus suinteresuotas patenkinti vartotojų poreikius ir stengsis sėkmingai konkuruoti rinkoje, todėl stengsis, kad centro aplinka būtų jauki ir maloni mamytei ir jos dar negimusiam vaikeliui. Taip pat pritaikys paslaugas prie vartotojo reikalavimų bei prisiims riziką.

Darėme trumpą mini apklausą norėdami išsiaiškinti kelis esminius dalykus apie būsimas mamytes. Šiauliuose dauguma moterų yra fiziškai aktyvios iš pasisakiusių 81,3% užsiiminėja fizinę veikla. Į klausimą ar reikalinga besilaukiančioms mamoms būti fiziškai aktyvioms pasisakė už 93,9%. Taip pat išsiaiškinome, jog daugumos Šiaulių apklaustų moterų mėnesinės pajamos siekia vidutiniškai apie 500 tad mūsų teikiamos paslaugos bus prieinamos daugumai klientų. Taigi, Šiauliuose mūsų naujai įkurta moderni įmonė sulauks nemažai klientų dėmesio, nes dauguma moterų nori būti fiziškai aktyvios, ne tik pies gimdymą, bet ir besilaukiant vaikelio. Sveikatingumo centras stengsis būti geresnis už konkurentus – taikys įdomius užsiėmimus būsimimoms mamytėms, bei paslaugų kaina atitiks kokybę.

Nusprendžiau įkurti nėščiųjų moterų sveikatingumo centrą Šiauliuose, nes ištyrę konkurentus bei potencialius vartotojus išsiaiškinau, jog šioje vietoje yra pakankama rinka atsirasti naujam sveikatingumo centrui būsimoms mamytėms, teikiančiam aukštos kokybės bei kainos paslaugas. Stipriausias konkurentas mūsų yra sporto ir sveikatingumo centras „Impuls“, nes šis centras Šiauliuose yra didžiausias kuris teikia daugiausia paslaugų.

9. Baseinų vanduo turi būti atitinkamai paruoštas: koaguliuojamas, filtruojamas, dezinfekuojamas.

Šiauliuose bus įkurtas sveikatingumo centras „Rask laiko sau“ kuriame bus vykdoma kineziterapija būsimoms mamytėms.

  • Vadyba Verslo planas
  • Microsoft Word 50 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2032 žodžiai)
  • Universitetas
  • Asta
  • Rinkodaros planas: nėščiųjų mankštos
    10 - 3 balsai (-ų)
Rinkodaros planas: nėščiųjų mankštos. (2016 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-planas-nesciuju-mankstos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 09:28
×