Rinkodaros planas - transporto logistika


Rinkodara rinkodaros planas. Įmonės charakteristika. Makro aplinkos analizė. Demografinė aplinka. Ekonominė aplinka. Gamtinė aplinka. Mokslinė – technologinė aplinka. Politinė aplinka. Socialinė – kultūrinė aplinka. Mikro aplinkos analizė. Organizacinė struktūra. Prekybos tarpininkai. „ RAUBITRANS “ rinkodaros komplekso elementai. Paslaugų pateikimas. SWOT analizė Stiprybės. Rinkodaros strateginiai sprendimai. Tikslingos rinkos parinkimas.


„Raubitrans“ verslo sritis yra keleivių, siuntų, baldų bei automobilių pervežimas iš Lietuvos į Europos vakarines šalis, Jungtinę Karalystę, bei Airiją. Ši verslo sritis yra populiari bei dažnai naudojama Lietuvoje ir kitose šalyse, kuriose gyvena Lietuvos piliečiai. „Raubitrans“ įmonė teiks paslaugas žmonėms, norintiems už pigesnę kainą nuvykti, perduoti siuntinį, pergabenti automobilį ar baldus į pasirinktą šalį.

UAB „RAUBITRANS“ įkurta ir sėkmingai dirba nuo 2014 metų. Įmonės verslo sritis yra keleivių, siuntų, baldų bei automobilių pervežimas iš Lietuvos į Europos vakarines šalis, Jungtinę Karalystę, bei Airiją. Ši verslo sritis yra populiari bei dažnai naudojama Lietuvoje ir kitose šalyse, kuriose gyvena Lietuvos piliečiai. „RAUBITRANS“ teikia paslaugas žmonėms, norintiems už pigesnę kainą nuvykti, perduoti siuntinį, pergabenti automobilį ar baldus į pasirinktą šalį. Metų bėgyje Lietuvoje žadame plėsti savo įmonę, nusipirkti didesnį garažą, sandėlį, nupirkti kuo naujesnius mikroautobusus ir pasamdyti profesionalius vairuotojus. O Jungtinėje Karalystėje per dvejus metus tikimės įsigyti garažą su sandėliu ir teikti perkraustymo paslaugas ten gyvenantiems žmonėms. Visa tai dėl nepaliaujamo klientų skaičiaus augimo.

Norint sutaupyti, pasirinkome prailginto tipo mikroautobusus, kuriuose yra 9 sėdimos vietos ir už jų įmontuota vieta skirta kroviniams, t.y bagažas, siuntos, baldai ir t.t. Taip pat prie kiekvieno mikroautobuso esant reikalui yra prikabinama priekaba norint pergabenti įvairaus tipo transporto priemonę.

Demografinė aplinka. Visi veiksniai, susiję su įmonės veiklos srities gyventojais (šiuo atveju emigrantai). Pagal emigrantų tankumą, daugiausiai paslaugų atliekame į Jungtinėje Karalystėje. Pagal amžių, daugiausiai klientų yra iki 35 metų, tik vienetai iš jų turi susikūrę šeimas. Šie yra pastovūs klientai, nes poreikiai yra didesni ir užsakymų daugiau (linkę vartoti lietuviškus, naminius, sveikus produktus). Atsižvelgiant į išsilavinimo lygį, dauguma turi tik vidurinį išsilavinimą visose šalyse, kuriose dirbame.

  • Logistika Planas
  • Microsoft Word 63 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1639 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aurelija
  • Rinkodaros planas - transporto logistika
    10 - 8 balsai (-ų)
Rinkodaros planas - transporto logistika. (2016 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-planas-transporto-logistika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 14:43
×