Rinkodaros projektas UAB „Piceja“


Įvadas. Rinkodaros kompleksas. Įmonės vartotojų rinkos segmentavimas. Vartotojo elgesio faktoriai. Mikroaplinka. Makroaplinka ir jos elementai. Konkurentų rinkos analizė. Prekės politika. Kainos politika. Pateikimo politika. Rėmimo politika. Literatūra ir informaciniai šaltiniai.


Mūsų įmonė pavadinimu „Picėja“ planuoja užsiimti picų, pyragų bei tortų gamyba. Gaminami produktai bus išskirtinio skonio. Pagrindinį pelną mūsų kepyklėlei neš Picos. Jos bus išskirtinės. Papločiai bus gabenami iš Italijos, būtent traškūs, storapadžiai. Taip pat prekiausime ir lepinsime klientus tortais bei pyragais. Jie bus ruošiami kruopščiai, ilgą patirtį sukaupusiems darbuotojams, šioje srityje. Taip pat priimsime tortų užsakymus šventėms.Mūsų įmonė labai tiki marketingu, tad net neabejoju, kad apie mus, girdėję bus daugelis. Reklamuosime per televizoriaus ekranus, taip pat informaciją bus tiekiama per populiariausias radijo stotis. Darbo dienomis bus parengti dienos pietų meniu, patraukliomis kainomis. Savaitgaliais bus vykdomi vakarėliai, apie kuriuos bus galima sužinoti socialiniuose tinkluose.

Darbo tikslas – Įgyti žinių ir sugebėjimų, kurie leistų suprasti rinkodaros turinį ir reikšmę ir naudingumą analizuojant ir sprendžiant ekonomikos ir verslo problemas.

Mūsų įmonės geografinis kriterijus: žmonės gyvenantys mieste.

2. Demografinis – tai segmentavimas pagal įvairius demografinius požymius: lytį, amžių, šeimos dydį, išsilavinimą, pajamų dydį ir kt.

UAB „Picėja“ demografinis kriterijus: neapibrėžto amžiaus, šeimyninės padėties, išsilavinimo vyrai ir moterys, uždirbantys ne mažiau 270eur.

Mūsų įmonės „Picėja“ psichologinis kriterijus: žmonės, kurie vertina jaukią aplinką bei skanų maistą.

4. Vartojimo motyvai – kai rinką galima padalinti į segmentus, atsižvelgiant į motyvus, skatinančius vartotojus pirkti.

UAB „Picėja“ vartojimo motyvai nukreipti į žmones, kurie žino kokio tipo picos skaniausios.

  • Marketingas Projektas
  • Microsoft Word 77 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1360 žodžiai)
  • Kolegija
  • 2qguys
  • Rinkodaros projektas UAB „Piceja“
    10 - 8 balsai (-ų)
Rinkodaros projektas UAB „Piceja“. (2016 m. Liepos 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-projektas-uab-piceja.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 21:25
×