Rinkodaros projektinis darbas Gėlių salonas


Įvadas. Įmonės rinkodaros analizė. Rinkodaros komplekso programos elementai. Rinkodaros orientacija. Rinkos segmentavimas. Vartotojo elgesio faktoriai. Mikroaplinkos elementai. Makroaplinkos elementai. Konkurentų rinkos analizė. Prekės politika. Kainų politika. Pateikimo politika. Rėmimo politika. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.


Darbo tikslas – supažindinti su įmonės rinkodara.

Darbo uždaviniai:

Supažindinti su įmone.

Įvertinti rinkodaros reikšmę.

Teorinė ir praktinė UAB „Euroflora“ reikšmė išsiaiškinti ir priimti sprendimus, kurie patenkintų klientų poreikius, tuo pačiu ir pasiektų įmonės tikslus. Tai kas pateikiama teorinėje dalyje, turi atsispindėti ir realiame gyvenime. Įmonės privalo atsižvelgti į pirkėjų ar klientų norus, ir stengtis prie jų prisitaikyti, kitaip įmonės verslas gali bankrutuoti. UAB „Euroflora“ taip pat ne išimtis, stengiasi prisitaikyti prie kliento poreikių ir norų.

Įmonė vadovaujasi rinkodaros orientacija, nes pirkėjai tikisi gauti šviežių gėlių, o pardavėjai siekia patenkinti vartotojų poreikius.

Tikslinė rinka – klientas tai asmuo nuo 26 metų iki 35 metų, kuris gauna nuo 1001 Lt iki 2000 Lt atlyginimą, dažniausiai tai yra vyras perkantis gėles per Valentino dieną.

Gėles perka daugiau vyrai,kadangi labiau yra priimta dovanoti jas moterims. Pirkėjų skaičius labai priklauso nuo švenčių (daugiau pirkėjų būna prieš rugsėjo 1 d. ir per Valentino dieną), sezono.

Einamosios kainos metodas – įmonė atsižvelgia į šalia veikiančias gėlių parduotuves,salonus. Pagal jas ir nustatomos kainos ir nuolaidos parduotuvėje.

Psichologinis kainų nustatymas – iškabinti plakatai ant parduotuvės langų, su suteikiamomis nuolaidomis.

Kiekvieną šeštadienį 14-16val. 35% proc. nuolaida visoms skintoms gėlėms.

Kiekvieno mėnesio paskutinę dieną 15 proc. nuolaida visoms vazoninėms gėlėms.

Sezoninės ir proginės nuolaidos internetinėje svetainėje.

3. Ryšius su potencialiais vartotojais palaiko pardavėjos, floristės. Padeda išsirinkti ir paaiškina kaip prižiūrėt gėles.

4. Pritaiko paslaugas prie vartotojo reikalavimų- floristės. Pasiūlo geriausią variantą.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 315 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1483 žodžiai)
  • Kolegija
  • Caroline
  • Rinkodaros projektinis darbas Gėlių salonas
    10 - 4 balsai (-ų)
Rinkodaros projektinis darbas Gėlių salonas. (2016 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/rinkodaros-projektinis-darbas-geliu-salonas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 08:20
×